Podłoga drewniana

Jadźka
Posty: 11
Rejestracja: pn sty 18, 2021 11:13 pm

Re: Podłoga drewniana

Post autor: Jadźka »

wolę panele winylowe na podłogę niż drewnianą podłogę. Z prostego względu, panel wychodzi taniej i łatwiej o niego dbać niż o taką podłogę drewnianą. A np panele np arbiton mają tyle wzorów że głowa małą i można coś bez problemu dobrać do swoich wnętrz.

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 529
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: Podłoga drewniana

Post autor: Gacei54 »

Ten producent desek ma naprawdę dobrą ofertę. Cena też jest przyzwoita, więc za dobrą cenę można mieć naprawdę bardzo dobrą podłogę :)
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

kendal
Posty: 702
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Podłoga drewniana

Post autor: kendal »

Ja zdecydowałam się akurat na panele quickstep chociaż powiem wam, że nad parkietem również się zastanawiałam. Jednak Pan fachowiec, który zajmował się u nas całym remontem - polecił właśnie te panele. Zaufaliśmy mu i nie żalujemy.

lunka
Posty: 49
Rejestracja: czw lip 30, 2020 5:50 pm

Re: Podłoga drewniana

Post autor: lunka »

Jednak nie ma to jak podłoga drewniana i do paneli czy desek szybko uda się dobrać także listwy. Taki klej z kolei przypodlogowe/pl/kleje-do-listew-przypodlogowych,c293.html przyda się, by solidnie zamocować listewki przy podłodze. Warto stawiać na pewno materiały.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Podłoga drewniana

Post autor: jula »

Jeśli szukasz idealnej podłogi do szkoły lub przedszkola to polecam zajrzeć tutaj coniveo/pl/dla-firm/dla-szkol-i-przedszkoli i zapoznać się z ofertą. moim zdaniem wykładzina kauczukowa to najlepsza opcja dla szkół, przedszkoli i firm. My w biurze mamy wykładzinę kauczukową i rewelacyjnie się ją czyści i wygląda bardzo estetycznie.

Majka_
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2020 2:24 pm

Re: Podłoga drewniana

Post autor: Majka_ »

Jeżeli szukacie podłogi w eleganckim stylu z lat 50-60 to koniecznie zobaczcie podłogę w stylu vintage, która nada niepowtarzalnego klimatu każdemu salonowi. Do takiego wnętrza pasuje wstawić adapter, fortepian i obraz Matejki.

zuzula12
Posty: 1579
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Podłoga drewniana

Post autor: zuzula12 »

Jak wam się podobają podłogi winylowe ?? Dla mnie to był oczywisty wybór takie podłogi pasują praktycznie do każdego wnętrza. Postawiłam na takie panele w swoim domu i jestem z tego wyboru bardzo zadowolona.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Podłoga drewniana

Post autor: mitril »

Zmywanie podłóg zwykle zajmują dużo czasu, więc ostatnio staram się by w sprzątaniu pomagały mi różne urządzenia. Posiadam teraz odkurzacz irobot roomba, dzięki niemu oszczędzam dużo czasu i energii, a w domu zawsze jest czysto. Polecam.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Podłoga drewniana

Post autor: aldona »

Ja uważam że w sypialni czy salonie podłoga drewniana to najlepszy wybór i to na długie lata. Gdy będę robić remont u siebie to wstawię zrobię podłogę na bazie desek z oferty maharajahparquet/com/deska-merbau bo to jakość sama w sobie. Zero domieszek chemii i wszystko nawet olejowanie jest robione na bazie naturalnych składników. Jeśli do jakości nie ma zastrzeżeń to zostaje tylko dobrać kolor i cieszyć się potem pięknym wnętrzem.

hannah
Posty: 258
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Podłoga drewniana

Post autor: hannah »

Jeśli chodzi o parkiet to warto pamiętać o tym, aby raz na jakiś czas do wycyklinować. Polecam więc cyklinowanie podłogi Warszawa i okolice Speed Parkiet: cyklinowaniewarszawa/pl/ . Jestem pewna, że będziecie z nich zadowoleni.

ODPOWIEDZ