Łazienka

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Łazienka

Post autor: nata29 »

A idealną umywalkę już się udało wybrać? Jeśli nie, to można sobie zerknąć na ten model lazienka-rea/com/pl/umywalka-nablatowa-rea-lucia.html . Oczywiście w ofercie jest również wiele innych ciekawych propozycji. Umywalka musi być dopasowana do danego wnętrza, aby wygodnie było nam z niej korzystać. Poza tym musi być solidna, aby przetrwała wiele :)

Claudia
Posty: 17
Rejestracja: wt maja 19, 2020 2:34 pm

Re: Łazienka

Post autor: Claudia »

W dzisiejszych czasach znajdziemy na rynku wiele interesujących rozwiązań. Błąd jaki popełnia większość inwestorów to brak świadomości tego co jest dostępne. Niestety w popularnych marketach budowlanych nie znajdziemy zbyt wiele innowacji. Patrząc na remont generalny łazienki w perspektywie długoterminowej to będzie ona dosyć ważna. Jeśli teraz nie wybierzemy produktów oferujących najwyższą jakość, to zwyczajnie przyśpieszymy naszą kolejną renowację. Moja znajoma jest tego najlepszym przykładem gdyż szukała oszczędności nawet w tak podstawowych aspektach jak wyposażenie sanitarne. Wszystko do czasu jak miała okazję być w łazience z prawdziwego zdarzenia. Wcześniej nie zdawała sobie sprawy jak duży komfort może dać toaleta myjąca po skorzystaniu z rozwiązań Roca. To właśnie był ten moment w jakim ją dosłownie oświeciło i drugi raz nie popełni tego samego błędu.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Łazienka

Post autor: kendal »

Ja póki co szukam odpowiednich płytek, a jak już je wybiorę - zajmę się resztą. Nie ukrywam, ze póki co spodobała mi się jedynie oferta plytki24/pl/plytki-geometryczne :) Powiedzcie mi, czy ktoś z was zna ten sklep, albo jeszcze lepiej.. robił tutaj zakupy?

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Łazienka

Post autor: asztarte »

Duży wybór modeli umywalek, wanien, kabin prysznicowych, a także armatury łazienkowej, płytek i mebli łazienkowych znajdziecie w salonie Domeko na Trakcie Brzeskim. Namiary: domeko/com/pl/ Spodoba wam się tam, mają wszystko co trzeba pod jednym dachem i cenowo nie przesadzają.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Łazienka

Post autor: litovelek »

My skorzystaliśmy ostatecznie z firmy dryserwis/pl/osuszanie-budynkow/ Jeżeli chodzi o osuszanie to naprawdę zrobili to genialnie, wilgoci w domu juz nie mamy, ani grzyba, który był ta wilgocią spowodowany.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Łazienka

Post autor: litovelek »

Korzystałam z usług szklarz Wrocław panszklarz.net/pl/ bo mają faktycznie najlepsze i najbardziej konkretne oraz solidne produkty. Uwielbiam ich podejście do pracy i profesjonalizm.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Łazienka

Post autor: kendal »

Swoją drogą, macie już pomysl na łazienkę? Mnie podobają się te nowoczesne aranżacje, dlatego też propozycje plytki24/pl/blog/20-lazienka-w-stylu-industrialnym-czyli-loft-w-najlepszym-wydaniu najbardziej przypadły mi do gustu. Co sądzicie na ten temat? Chętnie poznam wasze zdanie.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Łazienka

Post autor: camio »

Lubię blogi wnętrzarskie, ale rzadko mam czas wyszukiwać nowe. Chociaż muszę podzielić się z Wami linkiem do bloga firmy, która robiła mi mieszkanie.

mamonka
Posty: 73
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: Łazienka

Post autor: mamonka »

Ja właśnie stoję przed wyborem nowych baterii łazienkowych i największy mój problem to wybór koloru! W sklepie wodtech/pl/ znalazłam fajne czarne ale nie wiem jak to będzie w ich utrzymaniem..

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Łazienka

Post autor: Perunka »

Ja jestem świeżo po remoncie także na bieżaco :) a macie w prysznicach hartowane szkło? My się na takie na wymiar od zahartowani/pl/ zdecydowaliśmy. Na porządnie już robić

ODPOWIEDZ