Łazienka

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Łazienka

Post autor: flow »

Co macie w łazience? My długo nie mogliśmy się zdecydować na płytki, a chcieliśmy mieć takie wyraziste, ładne łazienki, z fajnymi printami i płytkami. W końcu postawiliśmy na płytki szklane należące do kolekcji Colorimo Forma - diamante colorimo.eu/kolekcja-colorimo-forma/. Wyglądają super, są bardzo wytrzymałe, łatwo się je czyści, są w korzystnej cenie. To był zakup i decyzja życia, polecam je gorąco.

Tiburowski
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 am

Re: Łazienka

Post autor: Tiburowski »

My duże wątpliwości mieliśmy w kwestii kabiny prysznicowej. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na indywidualny projekt wykonany przez firmę Szkło Systems szklosystems/pl/uslugi/kabiny-prysznicowe . Zrobili kawał świetniej roboty i śmiało mogę stwierdzić, że w zakresie usług szklarskich nie mają sobie równych. Elegancja, jakość i naprawdę przystępna cena.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: Łazienka

Post autor: yuka »

No u nas wydarzyła się bardzo niefajna sytuacja. Niestety rura nam pękła w łazience i zalało nam pół domu. Sami w życiu byśmy sobie z tym nie poradzili. Oprócz hydraulika zatrudniliśmy również firmę STANKAR do osuszenia budynku ze Stargardu Gdańskiego stankar/pl/osuszanie. Mają bardzo dobre ceny, a do tego super radzą sobie z tego typu pracami. Tylko dzięki nim nasz dom jeszcze stoi i nie mamy w ogóle wilgoci ani grzyba, polecam!

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Re: Łazienka

Post autor: eem »

U nas teraz też już są nowe płytki, ogólnie remont był całkiem przyjemny, ale to pewnie dlatego, że zatrudniliśmy bardzo rzetelną firmę. Skorzystaliśmy z usług firmy remontowej ŚNIEŻKABUD-BIS ze Stęszewa remontysteszew/pl/. To ludzie z doświadczeniem, dokładnie znają się na tym co robią, mają atrakcyjne ceny, no i dotrzymali terminów. Lepiej trafić nie mogliśmy, bardzo serdecznie ich polecam.

Amati
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:09 pm

Re: Łazienka

Post autor: Amati »

Zamierzamy wyremontować łazienkę i pomyślałam, że bardzo ładnie wyglądałyby w niej jakieś efektowne oryginalne lustra. Sama nie mam za bardzo pomysłu na taką aranżację, ale może pomógłby mi na przykład ten Pan-Szklarz pan-szklarz/pl/lustra/ . Jak oceniacie te różne rozwiązania w wykonaniu tej firmy? Mnie się bardzo podobają i chyba poproszę ich o pomoc.

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Łazienka

Post autor: nosleep »

Lazienka to dosc kosztowne pomieszczenie w domu czy mieszkaniu, jezeli chodzi o jego wykonczenie czy tez remont. Kafelki z reguly na podlodze+scianach, do tego wanna i prysznic w kabinie - czyli w sumie dwa prysznice bo do wanny takze trzeba kupic. Umywalka, lustro - jest tego sporo. No i geberit - zapewne w zabudowie. Tak wiec koszt remontu lazienki - to lekko liczac te 10 tysiecy jak nic:/

Piekaczka
Posty: 59
Rejestracja: pt lut 14, 2020 8:08 pm

Re: Łazienka

Post autor: Piekaczka »

Każdy, kto zabiera się za remont łazienki,powinien zawczasu pomyśleć o dużym , eleganckim lustrze,oprawionym w ciężką,może nawet złocistą ramę z aluramy/pl/pl/c/Ramy-w-rozmiarze/73
klient,może zakupić gotową ramę,albo też skorzystać z oferowanej usługi na wymiar.Łazienka dzięki temu zyska nowoczesny wygląd,będzie wydawała się pomieszczeniem większym niż jest w rzeczywistości,a poza tym każda kobieta będzie miała wystarczająco dużo miejsca na poranny makijaż.

Kermit
Posty: 19
Rejestracja: wt paź 06, 2020 4:08 pm

Re: Łazienka

Post autor: Kermit »

No ja przez chwilę myślałam, że prysznic jest lepszym rozwiązaniem, ale jednak przewaga wanny polega na tym, że można z niej korzystać jak z prysznica, a odwrotnie to już raczej nie bardzo, więc wybraliśmy już coś extra, żeby można było sobie pozwolić od czasu do czasu na relaks z bąbelkami: basenispa/pl/kategoria-produktu/wannyspa/ i to jedna z najlepszych inwestycji w tym roku!

tamana
Posty: 13
Rejestracja: śr paź 07, 2020 11:16 am

Re: Łazienka

Post autor: tamana »

Tak na dobrą sprawę to można mieć wannę i prysznic jednocześnie, wystarczy zamontować w wannie parawan :) Jest to super opcja, myśmy też kupili taką wannę w salonie Bokaro, fajny sklep, z wielu pomysłów skorzystaliśmy i efekt jest super.

haner
Posty: 11
Rejestracja: czw paź 08, 2020 7:38 pm

Re: Łazienka

Post autor: haner »

Nasze, naprawdę przepiękne, płytki kupiłam w sklepie internetowym firmy Homelux homelux/pl/6-plytki-ceramiczne. Byłam wcześniej w ich showroomie w Gdyni i widziałam je na żywo, dlatego się w nich zakochałam. Są nie tylko świetnie wyglądające, ale również wysokiej jakości, porządnie wykonane i pasujące do różnych rodzajów wnętrz. W łazience wybrałam płytki imitujące drewno i to jest mój hit. Cenowo się opłaca, polecam.

ODPOWIEDZ