Łazienka

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Łazienka

Post autor: kendal »

Jak chcesz eleganckie płytki to ceramiczne będą idealne. Jeżeli szukasz jakichś konkretnych płytek to zajrzyj na plytki24/pl/tubadzin/plytki-podlogowe/pietrasanta , tam jest ogromny wybór. Często można wyłapać też duże promocje. Ceny w tym sklepie są przystępne, więc nie zapłacisz fortuny za płytki.

mamonka
Posty: 74
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: Łazienka

Post autor: mamonka »

Ja szukam jakichś bardziej nowoczesnych płytek, bo naoglądałam się różnych aranżacji i mi już odbija na tym punkcie.. W sklepie szklanemozaiki/pl/ znalazłam naprawdę mega ładne ale ciężko jest wybrać jedne..

kobietki33
Posty: 804
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Łazienka

Post autor: kobietki33 »

Polecam wam wszystkim sprawdzenie w wolnej chwili tegoż bloga: ibudujesz/pl/ na którym znajdziecie sporo ciekawych wpisów, które dotyczą remontów oraz aranżacji wnętrz. W mojej opinii jest tam sporo ciekawych treści, które powinny was zainteresować. Wy też czytacie blogi? Dajcie znać, co ciekawego ostatnio znaleźliście.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Łazienka

Post autor: nata29 »

Zerknijcie sobie tutaj lazienka-rea/com/pl/umywalka-nablatowa-rea-cindy.html . Jest tam bowiem w ofercie ciekawa umywalka nablatowa. Myślę, że warto się w taką zaopatrzyć. Takie rozwiązanie jest nie tylko obecnie bardzo modne, ale i praktyczne. Ładnie się prezentuje w nowoczesnych wnętrzach. Wygląda elegancko.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Łazienka

Post autor: litovelek »

Cóz zobaczymy dla mnie calkiem dobrze cenowo jeszcze wychodzi produkt od sklep.sotbe/com/ mają dobre jakosciowo produkty i dodatkowo fajne baterie.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Łazienka

Post autor: jula »

Bardzo fajne lustra łazienkowe widziałam dzisiaj na designforhome/pl/c/965/lustra-lazienkowe-lazienka.html i teraz mam dylemat jakie lustro wybrać do naszej łazienki! Możecie coś polecić? Myślę o dużym okrągłym lustrze, ale mąż upiera się przy kwadratowym. Teraz jestem w kropce.

zuzula12
Posty: 1505
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Łazienka

Post autor: zuzula12 »

Sprawdźcie na versace ceramics to salon płytek. Oni mają bardzo bogatą ofertę najróżniejszych płytek nie tylko łazienkowych. Zobaczcie bo oni sprowadzają płytki z Hiszpanii i Włoch od najlepszych producentów.

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Łazienka

Post autor: Magnolia »

Super aranżację łazienki zapewni wam salon wyposażenia łazienek Domeko z Warszawy domeko/com/pl/aranzacje/ Przy zakupie płytek u nich gratis jest wizualizacja łazienki 3d, także to doskonała sprawa. Fantastyczny projekt nam zrobili, wszystko fajnie razem wygląda, jest spójne i funkcjonalne, także fajnie trafiliśmy. No i ceny w Domeko są też z gatunku rozsądnych, nie przepłacicie u nich, to kolejny plus.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Łazienka

Post autor: nata29 »

A odpowiednią umywalkę do swojej łazienki już macie? Jeśli nie, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj lazienka-rea/com/pl/umywalka-nablatowa-rea-anita-mini.html . Jest tam bowiem wiele różnych ciekawych i przede wszystkim ponadczasowych propozycji w tym zakresie. Uważam, że warto stawiać na jakość, bo solidnie wykonany zlew będzie służył przez lata.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Łazienka

Post autor: Dominiśka »

Niedawno właśnie sąsiad zalał mi łazienkę. Na szczęście posiadałam namiar na Wypożyczenie osuszacza Warszawa i bardzo szybko załatwiłam dobry sprzęt w korzystnej cenie

ODPOWIEDZ