Zdrowie

romek2322
Posty: 970
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Zdrowie

Post autor: romek2322 »

https://www.wiemycozdrowe.pl/nisita nawilża i regeneruje śluzówkę nosa, która przy przeziębieniu i alergii może być sucha i podrażniona. Warto skorzystać.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Zdrowie

Post autor: Kamila »

Jeśli chodzi o nawilżanie śluzówki nosa, to świetnie nadaje się do tego również woda morska. Ja od kiedy dowiedziałam się o takim produkcie, zawsze mam go w domowej apteczce :) Dużym plusem jest to, że jest on całkowicie bezpieczny, a przy tym skuteczny :)

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Zdrowie

Post autor: patka »

Słyszałam o tym, że medytacja bardzo dobrze wpływa na nasze zdrowie - zarówno psychiczne, jak i fizyczne. Dlatego uważam, że warto się zainteresować właśnie medytacją. Na stronie http://pomedytuj.pl/ znajdziecie wiele ciekawych informacji na ten temat.

kasiunia
Posty: 280
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: Zdrowie

Post autor: kasiunia »

Jak dbać o nasze zdrowie? Można i nalezy robić to codziennie, poprzez regularny sport oraz zdrowe odżywianie. Okresowe badania lekarskie także są niezwykle ważne i mogą nas uchronić przed wieloma poważnymi schorzeniami. Warto też poznać niektóre ważne aspekty związane z naszym zdrowiem. Czy wiecie na przykład jakie jest znaczenie witaminy d3 w naszym orgaznizmie. ? Poznajcie tez produkty, które są bogate w tę witaminę i je po prostu spozywajcie.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Zdrowie

Post autor: hannah »

W trakcie covidu, a także po nim, wiele osób ma problemy z apetytem. Bardzo ważne jest jednak to, aby organizm wspierać - dlatego poczytajcie o nutridrinkach Fresubin i Nutrica . Można zakupić je w aptekach DOZ w świetnych cenach.

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Zdrowie

Post autor: Aśka »

Czy ktoś może podać normy witaminy d zgodnie z aktualnymi zaleceniami zdrowotnymi?

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Zdrowie

Post autor: roomia »

Ważne jest, aby pamiętać o swoim zdrowiu i w razie potrzeby podejmować niezbędne środki ostrożności. Jeśli kiedykolwiek poczujesz się źle, nie wahaj się skonsultować z lekarzem lub odwiedzić Carolina Medical Center w celu przeprowadzenia dalszych badań. Szpitale są wyposażone w najnowszą technologię medyczną i doświadczony personel medyczny, aby zapewnić pacjentom najlepszą opiekę.

kobietki33
Posty: 805
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Zdrowie

Post autor: kobietki33 »

Witam. Chciałbym zapytać, czy kiedykolwiek brałeś udział w badaniu klinicznym. Nie ukrywam, że ostatnio bardzo interesuję się tym tematem i widziałem, że firma o nazwie clinicalbs.com zajmuje się tego typu rzeczami na co dzień. Powiedz mi proszę, co o nich sądzisz.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Zdrowie

Post autor: furka »

Decydował się ktoś z Was na konsultację z immunologiem? Planuję taką wizytę i nie wiem, w jaki sposób się na nią przygotować. Wiem, że immunolog przyjmuje w tym Centrum Medycznym - https://safimed.pl/kiedy-skonsultowac-s ... unologiem/ . Można tam zerknąć na wszystkie informacje.

kobietki33
Posty: 805
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Zdrowie

Post autor: kobietki33 »

:) :) :) :) :)

ODPOWIEDZ