Kuchnia

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Kuchnia

Post autor: yuka »

Jakiś czas temu zmieniliśmy kuchnię i mi zamarzył się taki solidny, ciemny, kamienny blat. Szybko, bo z polecenia, trafiliśmy do hurtowni kamienia Stone Creation z Łososiny Dolnej stonecreation/pl/realizacje/blaty-kuchnne/. To tak rzetelni i kompetentni ludzie, że sama również ich rekomenduję wszystkim. Ceny maja korzystne, a realizacja zajęli się w terminie, no i samo wykonanie jest mega dokładne i po prostu piękne.

Tiburowski
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 am

Re: Kuchnia

Post autor: Tiburowski »

My także niedawno zajmowaliśmy się remontem kuchni i długo debatowaliśmy nad wyborem płytek ceramicznych. Wybór padł na ofertę Manufaktury Mozaik manufakturamozaik/pl/mozaika-heksagony . Mają bardzo duży wybór mozaik, które pozwalają na wykonanie wyjątkowych aranżacji. Jak dla mnie był to absolutny strzał w dziesiątkę.

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Kuchnia

Post autor: sepa »

My tylko odświeżyliśmy swoje meble, które były robione na wymiar. Postawiliśmy na lakierowanie i w tym celu udaliśmy się do firmy, która się w tym specjalizuje LAK - MEBLE z Warszawy lakmeble-renowacja/pl/oferta/lakierowanie-mebli-kuchennych. To prawdziwi fachowcy, którzy wiedzą co robią i mają bardzo korzystne ceny, zdecydowanie warto skorzystać z ich oferty, polecam.

eem
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 20, 2020 9:34 am

Re: Kuchnia

Post autor: eem »

Nasza kuchnia już musiała iść do remontu. Mieliśmy takie stare szafki, z sieciówki, ale na całe szczęście w końcu je wymieniliśmy. Fronty wykonał nam na zamówienie producent FRONTWIT z Twardogóry frontwit/com/fronty.html. Wyszło super, w bardzo dobrej cenie, przyłożyli się do szczegółów, dzięki czemu nasza kuchnia prezentuje się dokładnie tak jak chcieliśmy. Producent jest jak najbardziej rzetelny, polecam.

leana
Posty: 31
Rejestracja: pn lip 20, 2020 10:26 am

Re: Kuchnia

Post autor: leana »

A jakie macie u siebie blaty? Ja długo się zastanawiałam pomiędzy drewnem a kamieniem, ale wygrał kamień. Blaty na zamówienie wykonała dla nas na firma Arkam z Krakowa arkam.krakow/pl/blaty-kamienne/. Wykonali kawał dobrej roboty, do tego w bardzo korzystnej cenie. Zdążyli w terminie i mogę ich śmiało polecić.

Nyska
Posty: 16
Rejestracja: śr lip 22, 2020 11:33 am

Re: Kuchnia

Post autor: Nyska »

Nie ma co się oszukiwać - w kuchni najważniejsze są meble. My przy projektowaniu mebli pod wymiar zdecydowaliśmy się skorzystać z oferty firmy Artex artex-kuchnie/pl/oferta/meble-kuchenne . Wykonali kawał świetnej roboty, dzięki której nasza kuchnia jest zarówno funkcjonalna, jak i elegancka. Meble są bardzo wytrzymałe oraz łatwe w utrzymaniu czystości.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Kuchnia

Post autor: ewaO »

U nas w tym względzie super się sprawdził salon meblowy PH Terminex terminex-meble/pl/ z Nowogardu. Mamy od nich kuchnię na wymiar i jest bardzo porządnie wykonana z wysokiej jakości materiałów, funkcjonalna i ma super design, także jesteśmy ogromnie zadowoleni z wyboru :)

Maja44
Posty: 9
Rejestracja: wt lip 07, 2020 3:16 pm

Re: Kuchnia

Post autor: Maja44 »

Jeśli dotyczy Cię właśnie ten wątek to pamiętaj, że znam stronę, gdzie możesz dowiedzieć się o wiele więcej nadzwyczaj dobrych informacji na ów temat. Polecam w wolnej chwili dlatego, że faktycznie warto według mojej oceny - kuchnia-styl/pl .

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Kuchnia

Post autor: matra »

Wszystkim osobom rozglądającym się za porządnymi meblami kuchennymi mogę polecić zapoznanie się z ofertą firmy bumeb/pl/ Oni zajmują się wykonywaniem mebli kuchennych na zamówienie i są w tym bardzo dobrzy. Meble, które dla mnie wykonali świetnie się prezentują. Firma ta ma swoją siedzibę w Szczecinie więc polecam ich wszystkim z okolic tego miasta.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Kuchnia

Post autor: asztarte »

Co do kuchni to mam dla was świetny namiar - Verlani- to polska marka mebli kuchennych. Wykonują fantastyczne meble kuchenne na wymiar. U nich możecie liczyć na projekty kuchni w każdym stylu, dokładność wykonania, dobre materiały i terminowość. Tu znajdziecie więcej informacji verlani/com/oferta-meble-kuchenne/ Powiem wam tylko, że u nas super się sprawdzili. Kuchnia przez nich wykonana wygląda wspaniale, jest idealnie taka jaka nam się marzyła no i jest bardzo praktyczna, wszystko się fajnie pomieściło mimo niewielkiej przestrzeni, także dobrze że na tę firmę trafiliśmy.

ODPOWIEDZ