Jaki sklep z narzędziami?

Awatar użytkownika
Uraja59
Posty: 92
Rejestracja: pt gru 13, 2019 8:01 pm

Jaki sklep z narzędziami?

Post autor: Uraja59 »

Hejo. Poszukuję właśnie jakiegoś naprawdę dobrego sklepu z narzędziami... Co byłybyście w stanie mi polecić w tym obszarze? Ja niestety słabo się na tym znam. Myślicie, że na przykład http://norsteel.pl/kategoria/nasza-ofer ... zamkniete/ będzie dobrą ofertą?
Tak długo jak będziesz przejmował się tym, co sądzą o tobie inni, mają cię w ręku. Dopiero kiedy przestaniesz wypatrywać uznania z zewnątrz, będziesz panem samego siebie.

nosleep
Posty: 269
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Jaki sklep z narzędziami?

Post autor: nosleep »

Hej!Ja moge polecic marke narzedzi ogrodowych/domowych. To Ryobi, a konkretniej ich seria One+ ! Po prostu genialne rozwiazanie! Kazdy sprzet z tej serii ma akumulator pasujacy do reszty sprzetow, dzieki czemu mozna nie przerywac pracy w przypadku rozladowania akumulatora - tylko po prostu przelozyc z innego urzadzenia i dalej dzialac! Mam wkretarke, wiertarke, podkaszarke i odkurzacz z tej serii i polecam.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Jaki sklep z narzędziami?

Post autor: litovelek »

FAjny odkurzacz ostatnio widziałam na sklepie centralne-odkurzacze.net mają naprawde dobre ceny konkretną jakość i sa mega pomocne na co dzień w sprzątaniu

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Jaki sklep z narzędziami?

Post autor: Dominiśka »

ja bardzo polubiłam swój odkurzacz z centralne-odkurzacze.net/ , mega dokładnie odkurza, jest cichy co też jest ważne jak ma się małe dzieci

ODPOWIEDZ