Kto do projektowania ogrodów?

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 511
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: Gacei54 »

Hej. Poszukuję właśnie sprawdzonego projektanta ogrodów... Lokalizacja nie ma większego znaczenia - chcę mieć najlepszego specjalistę w Polsce... Jesteście w stanie mi kogoś polecić w tym zakresie? Ja się właśnie zastanawiam na przykład nad http://kepkaogrody.pl/
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: soya »

Ja tam nie potrzebowałam pomocy w aranżowaniu swojego ogrodu. Wiele wskazówek i inspiracji znalazłam w sieci. Nawet sama zaprojektowałam swój taras. A teraz szukam do niego odpowiednich mebli. Chyba mam nawet coś na oku. Zobaczcie na tą sofę z baldachimem homegarden/com/pl/sofa-ogrodowa-z-baldachimem-michigan-light-grey , czyż nie jest super?

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: saymyname »

Szukałam właśnie też dobrych fachowców od projektowania ogrodu, ponieważ zaczynam ze wszystkim od zera. A potrzebna jest tutaj też wiedza, jak rośliny łączyć czy inne elementy ogrodowe, żeby wszystko fajnie wyglądało. A ja średnio się na tym wszystkim znam, dlatego doszła do wniosku że postawię na firmę styloweogrody/pl , która ma spore doświadczenia i mnóstwo świetnych realizacji na swoim koncie.

eRzecznikOgrodyNiwa
Posty: 1
Rejestracja: wt lip 21, 2020 3:07 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: eRzecznikOgrodyNiwa »

Szanowni Państwo,
jeśli chcecie, aby Wasz ogórd był zaprojektowany przez profesjonalistę to zachęcamy do kontaktu z naszą firmą Ogrody Niwa. Jesteśmy firmą z 25-letnim doświadczeniem w branży projektowania. Naszymi specjalnościami są projektowanie i realizacja ogrodów oraz zieleni. Nasze przykładowe realizacje znajdą Państwo na naszej stronie ogrodyniwa/pl/.
eRzecznik Ogrody Niwa

Rita123
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:37 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: Rita123 »

Posiadając ładnie zagospodarowany i wyposażony ogród na pewno pora już zacząć myśleć o tym, jak go przygotować na nadejście zimy. Warto również poczytać jak powinno się odbywać zabezpieczenie basenu na zimę - dobrebaseny/pl/blog/jak-przechowywac-basen-w-zimie Dzięki temu basen nie zniszczy się od wilgoci ani mrozu i na kolejne lata nadal będzie świetnie się spisywał.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: AniaSania »

W sieci znalazłam i fachowców ale również torebka listonoszka. Mam taką do noszenia na co dzień.

asztarte
Posty: 93
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: asztarte »

Na terenie całego Trójmiasta i okolicy piękne ogrody projektuje Pracownia Projektowa Magdalena Loose projektowaniezieleni-gdansk/pl/oferta/projektowanie-terenow-zieleni My własnie z ich usług skorzystaliśmy i jesteśmy zachwyceni efektem. Ogród, który dla nas stworzyli jest piękny, harmonijnie skomponowany, wspaniale się w nim odpoczywa. Jeśli zależy wam na takim efekcie to zdajcie się na nich, gwarantuję że też będziecie zachwyceni.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: profesjonalna »

Projektować ogród to ja sama sobie mogę. Po prostu, nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Dlatego też takie stiga/pl/sklep/koszenie-trawnika/kosiarki-reczne/kosiarka-reczna-scm-440-fs mam urządzenia na oku. Nie wiem, czy je kupię, ale na pewno trawnik będziemy zakładać. A jakoś go strzyc trzeba.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: nata29 »

Pamiętajcie, że o taki ogród należy dbać. Właśnie dlatego warto sobie zerknąć tutaj sklep.wolf-garten/pl/urzadzenia-spalinowe/kosiarki-samojezdne.html . W ofercie mają bowiem wiele ciekawych propozycji. Między innymi znajdziecie tam kosiarki samojezdne, które są niezwykle praktyczne i funkcjonalne. Myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Jest tam wiele ciekawych propozycji.

faleloki
Posty: 35
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:55 pm

Re: Kto do projektowania ogrodów?

Post autor: faleloki »

Wiadomo, że najlepiej do tego jest zatrudnić fachowca ale do tanich on z pewnością nie należy. Dlatego też raczej sama zajmę się projektowaniem swojego ogrodu. W końcu jest wiele bardzo cennych artykułów czy poradników w internecie przy pomocy których można łatwo sobie z tym poradzić. Ja nawet znalazłam taką ofertę euroogrod/com/pl/pol_n_Agrotkaniny-siatki-i-folie-3580.html gdzie można zamówić taką specjalną agrotkaninę. Także z pewnością taką też sobie zakupię.

ODPOWIEDZ