Ciekawe dodatki do domu

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: Ciekawe dodatki do domu

Post autor: grama »

Ja większość dodatków do domu kupiłam w sklepie internetowym firmy Vipro Group tanieobrusy/pl/310-dekoracje-i-ozdoby. Tam kupiłam przepiękne dywany z mikrofibry w nietypowych wzorach, zasłony, świece do pokoi, ale tez i obrazy. Ich oferta jest rozbudowana, na pewno każdy znajdzie u nich cos dla siebie. Mają korzystne ceny, a jakość oferowanych przez nich produktów jest wysoka, polecam.

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: Ciekawe dodatki do domu

Post autor: moira »

Też ostatnio rozglądałam się za ciekawymi dodatkami dekoracyjnymi do mojego domu. W końcu zdecydowałam się na ofertę firmy polontex/com/pl/ i mogę polecić ich również wam. Jest to świetny producent firan i tkanin dekoracyjnych, który ma bardzo szeroką ofertę. Tam na pewno znajdziecie ciekawe dodatki do swoich domów.

Miłka
Posty: 10
Rejestracja: śr paź 14, 2020 11:45 pm

Re: Ciekawe dodatki do domu

Post autor: Miłka »

ja znalazłam ostatnio cudeńko! Otóż okazuje się, że piękna listwa przysufitowa karniszowa pozwala na zmianę wystroju i na totalne odświeżenie pomieszczenia. Wybrałam taką listwę, z zamontowanymi światłami led. Efekt jest oszałamiający. Ja uwielbiam mieć w oknie zasłony/firany, ale tai karnisz sprawia, że nie są one nudne i mam dodatkowe oświetlenie w pomieszczeniu :)

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Ciekawe dodatki do domu

Post autor: litovelek »

Mnie się bardzo podobają dodatki ze skepu piekne-wnetrze/pl Do domu maja super produkty, konkretne i rewelacyjne. Moim zdaniem naprawde warto. Zwłaszcza firanki kupić.

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Ciekawe dodatki do domu

Post autor: aldona »

Jak chodzi o naprawdę ciekawe dodatki to może biblioteczka z książkami? ja mam taką w salonie i wygląda naprawdę ładnie. Teraz na stronie taniaksiazka/pl/ziemia-obiecana-barack-obama-p-1455192.html mam zamiar zamawiac nowe ksiażki jak właśnie Ziemia obiecana, Barack Obama to mój ulubiony z prezydentów USA

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Ciekawe dodatki do domu

Post autor: wiktoriaula »

Dodatki do domu to świetny pomysł na nadanie wnętrzu przytulnego charakteru. Na pewno fajnym dodatkiem jest pled granatowy, który pasować będzie zarówno w sypialni jak i salonie. To świetny pomysł na prezent, gdyż materiały jakie zostały użyte do uszycia koca są naprawdę dobre i nie uczulają. Koc daje świetne poczucie ciepła i w dodatku są miłe w dotyku.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Ciekawe dodatki do domu

Post autor: emeraldlady »

Wiecie jaki jest sklep internetowy z dodatkami do domu, w którym znajdę coś naprawdę oryginalnego i niepowtarzalnego? Trochę nudzą mnie typowe sieciówki.

florencja
Posty: 95
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Ciekawe dodatki do domu

Post autor: florencja »

Lampa też może być fajnym dodatkiem do wnętrza, do swojego salonu kupiłam model od Activejet, dokładnie Irma, wygląda super

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Ciekawe dodatki do domu

Post autor: Draksa1981 »

Po wprowadzeniu się do nowego domu, brakowało nam dużo rzeczy, które były potrzebne w co dziennym użytkowaniu. Ostatnio znalazłam bardzo fajny chlebak wykonany z drewna kauczukowego, do kupienia w centrobud/pl/. Dzięki swojej prostocie pasuje do każdego wnętrza i jest bardzo praktyczny. Pieczywo w nim na długo pozostaje świeże.

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Ciekawe dodatki do domu

Post autor: Magnolia »

Teraz królują motywy roślinne i ja własnie jako zapalona ogrodniczka wybrałam do sypialni obrazy z motywami roślin, w tym mojej ukochanej monstery :) Same zobaczcie ludesign-gallery/pl/pl/p/NOWOCZESNA-GRAFIKA-DRUKOWANA-NA-PLOTNIE-PIEKNA-MONSTERA-/506 piękne, prawda? Mam takie trzy roślinne obrazy, razem wyglądają wspaniale i cieszą me oczy.

ODPOWIEDZ