Ciekawe dodatki do domu

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Ciekawe dodatki do domu

Post autor: Pańcia »

Jak nowoczesne mieszkanie to i nowoczesne dodatki domu. Wydaje mi się, że świetnie pasowały by obrazy w jakiś ciekawych ramach. Spory ich wybór znajdziesz na galeriaram/pl/ . Ramy moga sprawić by wnętrze ciekawiej wyglądały.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Ciekawe dodatki do domu

Post autor: AniaSania »

W internecie kupuję co raz częściej i również portfele wybieram na prezent.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Ciekawe dodatki do domu

Post autor: camio »

Myślicie, że serwety bieżniki mają jeszcze prawo bytu w nowoczesnych wnętrzach?

Kermit
Posty: 19
Rejestracja: wt paź 06, 2020 4:08 pm

Re: Ciekawe dodatki do domu

Post autor: Kermit »

Takim nowoczesnym dodatkiem do przestrzeni domowej będzie biokominek. kupowaliśmy taki na tej stronie: wkladygrzewcze/pl/pl/c/Plyty-do-budowy-kominka-SKAMOL/696. Wygląda obłędnie, do tego klimat, jaki tworzy to już całkiem petarda - wieczory z herbatką i książką po całym tygodniu pracy to sama przyjemność.

aacca
Posty: 24
Rejestracja: czw paź 08, 2020 10:47 am

Re: Ciekawe dodatki do domu

Post autor: aacca »

A może po prostu zainwestować w dobre wycieraczki systemowe do domu? Może to być ciekawy dodatek, a przy tym jaki funkcjonalny :). My nasze mamy z firmy Unimat z Poznania, ale kupiliśmy je w ich sklepie internetowym wycieraczki.info/sklep/. Oni mają i kompleksową ofertę i przy tym korzystne ceny. Ich wycieraczki super się spisują, są wysokiej jakości, a przy tym ładnie wyglądają, polecam.

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Ciekawe dodatki do domu

Post autor: Dominika »

Świetnym dodatkiem do domu jest drzewko ledowe. Możemy wybrać malutkie aby było wyłącznie dekoracją jak i większe, które doskonale rozświetli nasze wnętrza. Na stronie taniomania/pl/t/drzewko-led znajdziecie wiele ciekawych modeli. Dzięki takiemu dodatkowi możemy mieć światełka przez cały rok, nie tylko na Boże Narodzenie.

Stefa8
Posty: 5
Rejestracja: śr paź 21, 2020 10:50 am

Re: Ciekawe dodatki do domu

Post autor: Stefa8 »

Jakościowe koce albo kołdra kaszmirowa to świetny dodatek do domu :D
Poduszki do spania
https://www.poduszka.com.pl/

lin
Posty: 20
Rejestracja: pn lis 09, 2020 2:38 pm

Re: Ciekawe dodatki do domu

Post autor: lin »

U mnie są to obrazy. Lwią ich część namalowałam sama, z czego jestem całkiem dumna :). Maluję od dzieciństwa, chodziłam na różne warsztaty, dokształcałam się i znam się na tym, co robię. Zaopatruję się w materiały malarskie w Art & Hobby Studio w Lublinie, oni posiadają szeroka gamę produktów, w tym bardzo dobrej jakości farby akwarelowe Aquarius arthobbystudio/pl/aquarius-farby-akwarelowe/. Ceny maja korzystne, polecam.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Ciekawe dodatki do domu

Post autor: kendal »

Ja na stronie aliexpress widziałam mnóstwo ciekawych dodatków do domu w atrakcyjnych cenach :) I powiem wam też szczerze, że żadne sklep internetowy w polsce nie ma tak szerokiego wyboru jak właśnie Alli. Także jak nie znacie, to koniecznie sprawdźcie sobie.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Ciekawe dodatki do domu

Post autor: camio »

Widziałam niedawno u koleżanki dodatki vintage, na przykład starodawne maszyny do szycia, bibeloty i gramofon :)

ODPOWIEDZ