Skąd bierzecie tekstylia do domu?

ariadna
Posty: 103
Rejestracja: ndz sie 23, 2020 9:42 am

Skąd bierzecie tekstylia do domu?

Post autor: ariadna »

Macie jakieś swoje ulubione i sprawdzone sklepy?
Tutaj bellastoria/pl/ widziałam, że mają takie właśnie tekstylia typu poszewki na poduszki czy pościel.
Ceny też mi się u nich podobają i sam fakt, że wybór jest ogromny.
Co wy byście do tego dodały?
Znacie inne sklepy godne polecenia?
Ważne, żeby jakość i ceny były ok :)

Stefa8
Posty: 5
Rejestracja: śr paź 21, 2020 10:50 am

Re: Skąd bierzecie tekstylia do domu?

Post autor: Stefa8 »

Kupuje tekstylia domowe w sklepie Poduszka/com/pl
Poduszki do spania
https://www.poduszka.com.pl/

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Skąd bierzecie tekstylia do domu?

Post autor: ewaO »

Jeśli chodzi o poszewki i poduszki to mam ulubiony sklep. Kupicie tam m.in. cudne lniane poszewki z falbanką, poszewki aksamitne i bawełniane a wszystko w bardzo rozsądnych cenach jak na porządne szycie i wysokiej jakości materiały. Same sobie sprawdźcie szczegóły pod tym adresem, jako że sklep działa online: littledreams/pl/pl/p/Lniana-poszewka-z-falbanka-braz/350 Ja co jakiś czas coś fajnego tu kupuję, bo lubię dość często zmieniać poszewki, to łatwy sposób na szybką odmianę wnętrza domu.

mamonka
Posty: 73
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: Skąd bierzecie tekstylia do domu?

Post autor: mamonka »

Ja co nieco podostawałam w prezentach ślubnych, a poza tym to wiadomo szukam sobie co jakiś czas takich tekstyliów przez internet. Na przykład w sklepie dehome/pl/ zamówiłam niedawno dwa nowe obrusy i kilka poszewek na poduszki.

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Skąd bierzecie tekstylia do domu?

Post autor: camio »

Wynajmuję mieszkania i staram się nie wydawać pieniędzy. Czasem znajduję darmowe rzeczy.

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Skąd bierzecie tekstylia do domu?

Post autor: Magnolia »

Ja umiem szyć i sporo szyję, kupuję materiały i szyję poszewki zasłony czy pokrowce na fotele. Mogę wam nawet podrzucić namiar na fajną pasmanterię, gdzie kupicie dobrej jakości produkty do wykonywania prac krawieckich, ja kupuję tam piękne koronki, tasiemki, guziki, gumki, zamki itd. - pasmanteriadana/pl/ to moja ulubiona pasmanteria. Mieszczą się w Katowicach na Bohaterów Monte Cassino.

Annika
Posty: 55
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:29 pm

Re: Skąd bierzecie tekstylia do domu?

Post autor: Annika »

Ja sama szyję zasłony, poszewki, kapy czy pokrowce na fotele. W piękne tkaniny dobrej jakości zaopatruję się w warszawskiej hurtowni tapicerskiej Artmeb artmeb/pl/ Mają piękne tkaniny dekoracyjne i obiciowe i całkiem rozsądne ceny, także jeśli jesteście z okolicy to sobie do nich zajrzyjcie.

aklinka
Posty: 294
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Skąd bierzecie tekstylia do domu?

Post autor: aklinka »

Jest wiele miejsc, gdzie można kupić tekstylia, ale na pewno w internecie będzie większy wybór. Sama tkaninę boucle na metry ostatnio zamawiałam online.

romek2322
Posty: 936
Rejestracja: sob mar 13, 2021 12:30 pm

Re: Skąd bierzecie tekstylia do domu?

Post autor: romek2322 »

Warto teraz skorzystać z bardzo ciekawiej oferty zasłony blackout gotowe .Sam o tej ofercie dowiedziałem się od mojego bardzo dobrego kumpla.

zuzula12
Posty: 1487
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Skąd bierzecie tekstylia do domu?

Post autor: zuzula12 »

Wszystkim zainteresowanym tematem chciałbym polecić strone pasmanteriapasja/pl/rzepy , na której znajdziecie ofertę hurtowni pasmanteryjnej. Moim zdaniem mają bardzo rozbudowaną ofertę, a wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

ODPOWIEDZ