budowa domu

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: budowa domu

Post autor: jula »

Jeśli chodzi o projekt domu to ten jest mega mgprojekt/com/pl/przepiorka Zapoznaj się z nim. Jeśli ci się nie spodoba to MG Projekt ma mnóstwo innych projektów w swojej ofercie z którymi warto się zapoznać. My najprawdopodobniej zdecydujemy się na Przepiórkę.

lunka
Posty: 49
Rejestracja: czw lip 30, 2020 5:50 pm

Re: budowa domu

Post autor: lunka »

Nie tylko projekt jest najważniejszy, bo konieczne jest zdecydowanie się też na pewne materiały i rozwiązania w swoim domu. Szybko można tutaj systemykominowe-rauch/pl/ wybrać system kominowy. Producent ma same pewne i solidne rozwiązania. Na kominie nie można oszczędzać.

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: budowa domu

Post autor: Draksa1981 »

My juz jesteśmy po budowie domu, teraz już zostało nam tylko dokupienie kilku dodatków do wnętrza. Ostatnio znalazłam plecione kosze cargo, które można przeznaczyć na pranie meblownia/pl/category/akcesoria-meblowe-kosze-cargo. Ich wygląd idealnie dopasował się do wnętrza mojej łazienki.

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: budowa domu

Post autor: Draksa1981 »

Budowa domu była dla mnie bardzo stresująca, a już samo urządzanie pokoi było czystą przyjemnością. Bardzo dużo rzeczy kupiliśmy w edinos/pl/. Spodobały nam się tam sofy, krzesła do salony i stół. Mamy salon z aneksem kuchennym, więc staraliśmy się żeby wszystkie meble do siebie pasowały.

zuzula12
Posty: 1488
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: budowa domu

Post autor: zuzula12 »

Bardzo ciekawe artykuły na temat budowy domów czy remontów i wykończenia wnętrz znajdziecie na stronie designiwnetrze/pl/ odsyłam was na tego bloga. Poczytajcie trochę bo super wskazówki i ciekawe porady.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: budowa domu

Post autor: modnisia34 »

Jak budujesz dom to na pewno przyda ci się wsparcie firmy drutex/pl/ która ma w ofercie okna, drzwi a nawet rolety. Możesz zamówić taki produkt z PVC, drewna lub aluminium. Oprócz dużego wyboru możesz być pewny wysokiej jakości.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: budowa domu

Post autor: nata29 »

Nie wiem czy wiecie, ale na budowie na pewno przydadzą się ładowarki teleskopowe. Można je zakupić, ale też jest możliwość ich wypożyczenia, co w wielu przypadkach jest znacznie bardziej opłacalne. Pomyślcie o tym. Jeśli chcecie sporo zaoszczędzić, to trzeba dobrze przeanalizować temat, aby wybrać najlepsze rozwiązania, które będzie idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych.

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: budowa domu

Post autor: Clamor »

Xanim zacznie się budowę domu, warto przemyśleć wcześniej jakie instalacje chciałoby się założyć i skontaktować się z odpowiednimi fachowcami. Ja skorzystałem z pomocy firmy https://karino.pl/, która doradziła mi w wyborze rekuperatora i pompy ciepła, a także zamontowali u mnie ogrzewanie podłogowe i fotowoltaikę. Jestem naprawdę zadowolony z ich usług z tego względu, że nie zażyczyli sobie jakieś dużej sumy pieniędzy, a ich pomoc była naprawdę fachowa i sprawna. W przyszłości na pewno skorzystam jeszcze z ich usług.
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: budowa domu

Post autor: daga »

Okej, może nie jestem zbyt obeznana w temacie, ale jeśli chodzi o budowę, to takie mgprojekt/com/pl/ambitny projekty mam na oku. To mi się wydaje okej. Nie mówię zaraz, że będę myśleć tylko o czymś takim, ale domek tego pokroju mógłby na starczyć. Co wy na to?

Zaklinaska
Posty: 117
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: budowa domu

Post autor: Zaklinaska »

Jak już będziecie meblować to warto kupic komody, to meble, które pomogą nam przechować wiele drobnych rzeczy, dzięki czemu unikniemy bałaganu :) Ja kupowałam w zfabryki/pl/pol_m_Przechowywanie-1531.html i maja tam bardzo ładne wzornictwo, proste, które pasuje do większości wystroju.

ODPOWIEDZ