Najlepszy stół do jadalni - jaki?

ariadna
Posty: 103
Rejestracja: ndz sie 23, 2020 9:42 am

Najlepszy stół do jadalni - jaki?

Post autor: ariadna »

Macie jakieś swoje sprawdzone sposoby znajdowania takich mebli?
Jak wybrać odpowiedni stół do jadalni?
Tutaj magod/pl/pol_m_Dom_Stoly-313.html widziałam dość duży wybór takich.
Podoba mi się, że da się dobrać coś do każdego stylu.
Na co tak poza tym powinnam zwrócić uwagę?

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Najlepszy stół do jadalni - jaki?

Post autor: litovelek »

Fajne tez są takie obrzeża betonowe drewno-betonowe/pl/obrzeza-betonowe-praktyczne-i-estetyczne/ mnie się to bardzo podoba i do tego jakość jest mega wysoka w porownaniu z tak konkurencyjną ceną :)

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Najlepszy stół do jadalni - jaki?

Post autor: camio »

Jednocześnie retro i nowoczesny: edinos/pl/loftowy-stol-telim-80x80-cm-dab
Moja mama ma taki sam, prawie :)

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Najlepszy stół do jadalni - jaki?

Post autor: paulajanicka »

Mi się podoba jeśli można kupić osobno podstawy do stołów i do tego dopasować dowolny blat. Mam wrażenie, że dzięki temu mogę stworzyć stół o jakim zawsze marzyłam, bez ograniczeń w ofertach, które można znaleźć na rynku. W sklepie Demico wybór podstaw do stołu jest spory, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie bez problemu. Możecie zawsze liczyć także na wsparcie ze strony pracowników.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Najlepszy stół do jadalni - jaki?

Post autor: wiktoriaula »

Każdy ma swój gust, więc ciężko powiedzieć co spodoba się konkretnej osobie. Warto jednak wejść na stronę jardex/com/pl/ , aby zapoznać się z ofertą firmy Jardex. Posiadają oni stoły w różnej kolorystyce, modelach i kształtach, aby dopasować się do jak największej liczby osób. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie i to w dobrej cenie. Realizacja jest szybka, co również jest zaletą firmy.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Najlepszy stół do jadalni - jaki?

Post autor: jula »

Ja mam duży stół w jadalni i chciałabym go trochę przerobić. Dzisiaj trafiłam na blaty granitowe i poważnie zastanawiam się nad zamówieniem blatu na nasz stół. Obecny blat wygląda już nieciekawie a nogi stołu są solidne więc na pewno utrzymają kamień. Będzie wszystko ze sobą współgrać. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

Afrawasilewski23
Posty: 6
Rejestracja: śr lis 25, 2020 10:28 pm

Re: Najlepszy stół do jadalni - jaki?

Post autor: Afrawasilewski23 »

Najlepszy to taki z fajnego drewna. Być może z dębu, chociaż jest drogi - ale to najtwardsze drewno, ale też po obróbce będzie przyjemnym dodatkiem. Na luxuryproducts/pl/stoly-do-salonu.html można takie znaleźć.

Julia66
Posty: 443
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Najlepszy stół do jadalni - jaki?

Post autor: Julia66 »

To może taka propozycja, jak stół glamour? Wydaje mi się, że coś takiego będzie wyglądało naprawdę dobrze w nowoczesnych wnętrzach. Jeśli interesują Was ciekawe, pięknie i jednocześnie dobre jakościowo rozwiązania, to musicie zerknąć sobie na stronę sfmeble/pl/c/stoly-w-stylu-glamour

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Najlepszy stół do jadalni - jaki?

Post autor: furka »

Od dłuższego czasu na słowach króluje styl loftowy. Styl loftowy kojarzony jest przede wszystkim z minimalizmem, surowością oraz kolorami w odcieniu drewna jak i czerni. Jeśli chodzi o stół i krzesła do jadalni w stylu loftowym, to kilka inspiracji znajdziesz również pod tym linkiem https://mebel4u.pl/blog/stol-loftowy-ja ... ac-krzesla

ODPOWIEDZ