Dekoracje

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Dekoracje

Post autor: Pańcia »

Dobrze, aby wnętrze wyglądało profesjonalnie ale również współcześnie. Fajnie byłoby zawiesić jakiś obraz lub plakat. Znam fajną stronę z ramami i antyramami galeriaram/pl/oprawa-obrazow/ na których już zamawiałam do siebie do domu i byłam bardzo zadowolona.

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: Dekoracje

Post autor: Clamor »

Moim zdaniem takie osłonki do kwiatów https://www.sklep.cermax.com.pl/pl/21-o ... -storczyka to również świetne dekoracje do wnętrza. Wygląda to całkiem oryginalnie i solidnie. Zamierzam zrobić tam zakupy, zwłaszcza, że sam serwis posiada mnóstwo pozytywnych opinii. Jeżeli coś takiego potrzebujecie, to jest to solidne rozwiązanie.
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Dekoracje

Post autor: aldona »

Dużo ciekawych propozycji dekoracji znajdziecie na stronie miloohome/pl/dekoracje/wazony.html mi w oko wpadł przepiękny wazon i o w moim ulubionym korze i na pewno będzie idealnie pasować do naszego salonu. Polecam przejrzeć ich oferty bo są bardzo ciekawe i jedyne w swoim rodzaju.

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: Dekoracje

Post autor: moira »

Jeżeli rozglądacie się za fajnymi dodatkami dekoracyjnymi do domów to polecam wam zajrzeć na stronę polontex/com/pl/ Jest to sprawdzony producent tkanin dekoracyjnych i firan. Sama zakupiłam od nich sporo dodatków do mojego domu.

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Dekoracje

Post autor: zuzula12 »

Może szukacie dekoracji weselnych? W takim razie polecam wam zerknąć na stronę slubnezakupy/pl/398-albumy-slubne-na-zdjecia to tutaj macie ogromny wybór różnych pięknych dekoracji na ślub czy na przyjęcie weselne. Ja tutaj zamawiałam. Polecam najmocniej.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Dekoracje

Post autor: Kamila »

A czy ktoś z Was planuje niebawem organizację urodzinowej imprezy? Jeśli chodzi o dekoracje urodzin nie wyobrażam sobie bez kolorowych balonów i girland. Wszystko to można niedrogo zamówić w sklepie internetowym Happenings/pl, polecam się tam rozejrzeć ;)

Domis3223
Posty: 28
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:59 pm

Re: Dekoracje

Post autor: Domis3223 »

Szukasz fajnych dekoracji i gadżetów do domu do pakowania, czy też organizacji szafy znajdziesz w sklepie erli/pl/boze-narodzenie-bombki-i-ozdoby-choinkowe,951, kupuje tam już od dłuższego czasu, i znajduje wszystko czego potrzebuje, a oferowane produkty są w bardzo dobrej jakości.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Dekoracje

Post autor: nata29 »

Wiele ciekawych dekoracji znajdziecie tutaj home-you/com/pl/salon/zegary . Jest tam bowiem namiar na sklep, w którym znajdziecie wiele ciekawych dodatków do wnętrz. Myślę, że obecnie warto robić zakupy online, ponieważ są one szybkie i bezpieczne. Poza tym dzięki promocjom i obniżkom, które są tam dostępne można naprawdę sporo zaoszczędzić.

yuka
Posty: 63
Rejestracja: śr lip 08, 2020 4:04 pm

Re: Dekoracje

Post autor: yuka »

Tekstylia do domu to mój konik. Uwielbiam kupować takie dekoracyjne dodatki, bo można nimi świetnie nadawać wnętrzu charakteru i łatwo je zmienić. Wiele takich dekoracji kupiłam w sklepie internetowym Projekt Decor sklep.projektdecor/pl/kategoria-produktu/tekstylia/ . Ich oferta jest kompleksowa i bardzo szeroka, mają korzystne ceny, są rzetelni, polecam serdecznie.

Majeczka8
Posty: 30
Rejestracja: ndz lis 15, 2020 12:13 am

Re: Dekoracje

Post autor: Majeczka8 »

Ciekawe dekoracje do salonu czy sypialni na pewno znajdziecie tutaj macodesign.eu/pl/p/ALTAIR-stonowana-aksamitna-poduszka-dekoracyjna-/2347 . Jest tam sporo różnych ciekawych propozycji. Myślę, że warto postawić na poduszki dekoracyjne, które fajnie się prezentują praktycznie w każdym wnętrzu. Na pewno dodają charakteru.

ODPOWIEDZ