Panele akustyczne, jakie wybrać?

bogna45
Posty: 84
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:13 pm

Panele akustyczne, jakie wybrać?

Post autor: bogna45 »

Hej, mam dziś do Was pytanie o akustykę w domu. Zastanawiam się, czy w zwykłym mieszkaniu odtwarzana muzyka może brzmieć profesjonalnie. Czytałam, że przydatne w tej kwestii są panele akustyczne. Ładnie się one prezentują, ja znalazłam takie mega-acoustic/pl/oferta/panele-akustyczne-2/ . Producent jest sprawdzony. Uważacie, że to dobre rozwiązanie i warto w nie zainwestować? Proszę Was o pomoc.

kendal
Posty: 692
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Panele akustyczne, jakie wybrać?

Post autor: kendal »

Przydadzą ci się również wzmacniacze lampowe. Sama je mam i muszę przyznać, że jakość muzyki i jej odsłuch - na duży plus! Sprawdź sobie ofertę salony.nautilus.net/pl/produkty/elektronika/lampowe/ Mają szeroki asortyment i konkurencyjne ceny, na tle innych sklepów. Na pewno znajdziesz coś, co cię zainteresuje.

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Panele akustyczne, jakie wybrać?

Post autor: magiczna »

A ja to wam powiem, że sama nie wiem, co wybrać. Jestem z pokolenia osób, które tak naprawdę sprawdzają wszystko, co nowoczesne, ale muszą mieć wybór. Więc znam nie tylko ten bluetone/pl/panele-akustyczne/ sklep, ale i inne, podobne. Do nich mi najbliżej, ale chętnie poznam Wasze opinie, ale i wybory. Czy coś mi wskażecie?

ODPOWIEDZ