Szybkie przepisy

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: Aśka »

A ja często przygotowuje jedzenie po czym je porcjuję. Do przechowywania poza plastikowymi pojemnikami korzystam ze zgrzewarki próżniowej FOODSAVER FFS017X :) Naprawdę jest prosta w obsłudze ;)

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Szybkie przepisy

Post autor: Dominiśka »

Od jakiegoś czasu właśnie regularnie zamawiam przekąski freeyuA2 . Są naprawdę smaczne i przede wszystkim bardzo wartościowe

Andzela
Posty: 18
Rejestracja: śr wrz 09, 2020 9:22 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: Andzela »

Gotowanie we własnym zakresie to bardzo ciekawe hobby. Na popularności zyskało w ostatnich miesiącach ze względu na pozamykanie większości restauracji. Powstawło także wiele blogów gdzie znajdziemy wszystkie potrzebne informacje. Pytanie jakie pozostaje to skąd brać przepisy? Moja koleżanka poleca ten ten serwis - uwielbiam/pl/przepis/bezglutenowy-owocowy-jagielnik-z-mrozonymi-owocami ponieważ znajdziemy tam pomysły na praktycznie każdą okazję. Podczas świąt możemy zaskoczyć naszą rodzinę jakimś ciekawym daniem czy deserem.

jalinka
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:55 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: jalinka »

Szybkie przepisy to zależy co chces przygotować, bo wiadomo dobry obiad no trzeba poswięcić troszkę czasu. ja często eksperymentuje z nowymi przepisami, staram się zdrowo odżywiać, moja rodzina też, czasem pozwolimy sobie na cos bardziej pozywnego jak np. biała kiełbasa parzona no uwielbiamy ją a zamawiam u producenta Karol-zakłady mięsne. Warto jest pyszna.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: mitril »

Najlepiej do gotowania mieć wolnowar, ja od kiedy kupiłam Wolnowar Crock-Pot 3,5l stal nierdzewna CSC025X nastawiam obiady na noc i od rana mam gotowe zdrowe posiłki domowe, zdrowe i latwe.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: kajaa »

Uwielbiam szybkie i łatwe przepisy. Mi ostatnio bardzo zasmakowała pieczona feta z pomidorami i ciecierzyca. Miałam ją w tym tygodniu juz trzy razy na obiad a i tak ciągle mi mało :) Smak jest rewelacyjny.

zuzula12
Posty: 1523
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Szybkie przepisy

Post autor: zuzula12 »

Czy staracie się zdrowo odżywiać? W moim przypadku sporo wolnego czasu spędzam w kuchni, ponieważ uwielbiam gotować, zwłaszcza dla najbliższych. Mogę Wam polecić ofertę delikatesów włoskich, gdzie znajdziecie Przyprawy włoskie i wiele więcej.

furka
Posty: 511
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Szybkie przepisy

Post autor: furka »

jak szukacie szybkich przepisów na ciepłe zimowe herbaty to tutaj gerlach/pl/przepisy-na-zimowe-herbaty macie ciekawe rozgrzewające. Polecam bo jednak mają tam duży wybór też i innych przepisów.

kobietki33
Posty: 810
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Szybkie przepisy

Post autor: kobietki33 »

A wiedzieliście, że rzepakowy olej jest najlepszym wyborem jeżeli chodzi o smażenie w głębokim tłuszczu? Sama niedawno się tego dowiedziałam, więc jeżeli również jesteście zainteresowani taką tematyką, to koniecznie zerknijcie sobie w wolnej chwili na stronę olejrzepakowy/com. Tam możecie przeczytać naprawdę sporo ciekawych porad w tym zakresie

kobietki33
Posty: 810
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Szybkie przepisy

Post autor: kobietki33 »

:) :)

ODPOWIEDZ