Obiadki

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Obiadki

Post autor: Aśka »

Szczerze mówiąc ja dużo w domu nie gotuje, najczęściej obiady robię za pomocą wolnowaru crock-Pot 4,7l SCCPRC507B-050 i mam problem z głowy. Stanie w kuchni nie należy do moich ulubionych zajęć, a z takim urządzeniem nie muszę martwić się że wyjdzie źle.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Obiadki

Post autor: Dominiśka »

Ostatnio właśnie znalazłam świetny Multicooker 2945 Twist w Ariete. Powiem wam, że zakup okazał się dla mnie strzałem w dziesiątkę, sprzęt wyróżnia się dużą funkcjonalnością i solidnością

zuzula12
Posty: 1506
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Obiadki

Post autor: zuzula12 »

Ja zawsze szukam pomysłów na dania na stronie portal prostopodane/pl potem je sama przyrządzam. Może wy też skorzystacie z tych pomysłów jakie są na stronie. To łatwe przepisy na smaczne dania. Sprawdźcie i inspirujcie się kulinarnie.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Obiadki

Post autor: profesjonalna »

Awww, ale temat zaczęliście, skoro ja siedzę w pracy głodna... Kiedy sobie pomyślę, jak smaczne obiady domowe mają w Rzeszowskich Słoikach, to aż mi się klikać nie chce. No, ale nic na to nie poradzę. Będę musiała próbować, bo w końcu za coś muszą mi zapłacić. A wieczorkiem wyjdę sobie do wspomnianej restauracji, a co.

kobietki33
Posty: 809
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Obiadki

Post autor: kobietki33 »

Wydaje mi się, że warto spróbować na diecie musli. Są niskokaloryczne, a w dodatku bardzo sycące. Moim zdaniem świetne musli znajdziecie pod tym linkiem: mojemusli/pl/napoje/ . Jeżeli chodzi o mnie, to mam zamiar spróbować ichniejsze napoje.

ODPOWIEDZ