Co pijecie?

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Co pijecie?

Post autor: jankat »

Ja najczęściej sięgam po kawę. Uwielbiam Lavazza i znajduję ją w dobrej cenie na stronie swiatekspresow/pl/kawa-lavazza. Zawsze zamawiam kilka sztuk, bo znika bardzo szybko. Koleżanki też przekonałam do tej kawy. Jest bardzo aromatyczna i ma głęboki smak.

maleńka
Posty: 75
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:34 pm

Re: Co pijecie?

Post autor: maleńka »

Też jakoś najbardziej przemawia do mnie kawa. Ten napój zdecydowanie ma coś w sobie, bo lubię go pić i wybieram najróżniejsze smaki. Wczoraj kupiłam sobie nescafe/com/pl/nasze-kawy/chococinor i już z mężem parę filiżanek wypiliśmy :) Coś mi się wydaje, że muszę zrobić jej większy zapas, w końcu święta i nowy rok już niedługo.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Co pijecie?

Post autor: Dominiśka »

Najbardziej jednak lubię kawę, dlatego w ostatnim czasie zdecydowałam się na zakup dobrego ekspresu do kawy Breville. Sprawdził się u mnie doskonale, a kawa wychodzi po prostu przepyszna

sorra
Posty: 132
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: Co pijecie?

Post autor: sorra »

Najwięcej piję wodę. Najlepsza na wszystko ale od jakiegoś czasu również dodaje do swojej diety wodę kokosową bee/pl/coconaut-woda-kokosowa-z-mlodego-kokosa-100-500-ml_p998620.html . Polecam spróbować mimo iż na początku może nie smakować z czasem potrafi uzależnić

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Co pijecie?

Post autor: kajaa »

Ja piję wodę z kranu. Ostatnio trafiłam na zlotpojazdowiirp/pl/wpis/global-water i zastanawiam się nad odżelazianiem wody. To bardzo dobry krok dla zdrowia. W wodzie jest wiele żelaza i innych pierwiastków.

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Co pijecie?

Post autor: nosleep »

Ja bardzo lubię domowe nalewki, oczywiście w umiarze :) Z mężem często robimy nalewki albo likiery, bo ich przygotowanie jest proste, a smak jest o wiele lepszy niż tego typu alkoholu ze sklepu. Ostatnio wypróbowaliśmy przepis na nalewkę z pomarańczy superbutelki/pl/pl/blog/3-przepisy-na-nalewke-z-pomaranczy/2 . Robi się ją szybko, a do spożycia jest gotowa po około miesiącu. My już niedługo będziemy degustować naszą :)

sorra
Posty: 132
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: Co pijecie?

Post autor: sorra »

Jeśli zależy wam na dobrym smaku wody to dobrze jest sobie kupić jonizator kuvings evo . On ma też właściwości przeciwbakteryjne

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Co pijecie?

Post autor: soya »

A mi teraz koleżanka poleciła wodę alkaiczną ideau/pl/ i chyba faktycznie ją wypróbuję, bo ponoć bardzo korzystnie wpływa na nasz organizm. Nie tylko świetnie dotlenia krew, ale i odkwasza organizm, regeneruje komórki. Sporo tych zalet jest z tego co się dowiedziałam.

zuzula12
Posty: 1488
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Co pijecie?

Post autor: zuzula12 »

Według mnie nie ma nic lepszego niż dobrej jakości kawa o poranku. Dlatego osobiście chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z wysokiej jakości kawą oraz herbatą, w tym np. zestaw kaw . Oferta jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najróżniejszych potrzeb.

Aśka
Posty: 352
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Co pijecie?

Post autor: Aśka »

W naszym domu najwięcej pije się wody. Zdecydowaliśmy się nawet na filtr, dzięki któremu mamy czystą i zdrową wodę na wyciągnięcie ręki. Ja wybrałam filtr, który znalazłam na sklep.osmoza/pl/filtr-wody-osmoza-redline-p-557.html :)

ODPOWIEDZ