Dieta warzywno-owcowa - łatwo utrzymać?

ariadna
Posty: 103
Rejestracja: ndz sie 23, 2020 9:42 am

Dieta warzywno-owcowa - łatwo utrzymać?

Post autor: ariadna »

Ktoś z was miał okazję sprawdzić to na sobie?
Jestem ciekawa czy taka dieta warzywno owocowa to waszym zdaniem coś, co łatwo wprowadzić i utrzymać na dłużej.
Tutaj sofra/com/pl/instytut-zdrowia-sofra-w-karpaczu/ czytałam co nieco o miejscu, gdzie można się w to wdrożyć.
Może jesteście w stanie doradzić też coś więcej od siebie?
Będę wdzięczna za wszelkie wskazówki i opinie, jeśli ktoś już taką dietę stosuje albo stosował wcześniej.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Dieta warzywno-owcowa - łatwo utrzymać?

Post autor: haanka »

warzywa i owoce to powinien być stały element każdej diety :) ja idę nawet o krok dalej i raz na jakiś czas robię sobie taką dietę oczyszczającą sokami Nuja nuja/pl/dieta-oczyszczajaca-59. Przepyszne, warzywno-owocowe. Daję spokojnie radę wytrwać tylko na sokach przez 3 dni, są smaczne, dostarczane prosto do domu klienta.

nieraz
Posty: 6
Rejestracja: pn lis 09, 2020 5:45 pm

Re: Dieta warzywno-owcowa - łatwo utrzymać?

Post autor: nieraz »

Mi było strasznie trudno to zrobić niestety

glaczek
Posty: 5
Rejestracja: wt lis 10, 2020 1:25 pm

Re: Dieta warzywno-owcowa - łatwo utrzymać?

Post autor: glaczek »

oj chętnie wypróboję moze się zabiorę do tego w najbliższym czasei

waporyzator suszu
Ostatnio zmieniony pn lis 30, 2020 11:54 am przez glaczek, łącznie zmieniany 1 raz.

soya
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Dieta warzywno-owcowa - łatwo utrzymać?

Post autor: soya »

A czemu nie? W sumie jest tak wiele fantastycznych przepisów, że można naprawdę takie pyszności ugotować z warzyw, czy sporządzić coś owoców- że naprawdę szok. Dieta nie musi być nudna i monotonna. Wręcz przeciwnie. Zobaczcie przykładowo jakie ja znalazłam tutaj dietly/pl//blog/dieta-sirt-przepisy super przepisy dla siebie. Aż ślinka leci :). Także wystarczy troszku poszperać.
Ostatnio zmieniony pt lis 20, 2020 8:00 am przez soya, łącznie zmieniany 1 raz.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Dieta warzywno-owcowa - łatwo utrzymać?

Post autor: Aśka »

Do tego warto też zaiwnestować w odpowiednie odzywki białkowe 7-nutrition/com/kategoria-produktu/odzywki-bialkowe/ jest to świetna opcja dla kazdego kto chce schudnac ale budować mieśnie

BaryTomek
Posty: 2
Rejestracja: sob wrz 26, 2020 2:35 pm

Re: Dieta warzywno-owcowa - łatwo utrzymać?

Post autor: BaryTomek »

Po co w ogóle brać się za dietę, która powoduje takie pytania? Skuteczna dieta to taka, która nie przeszkadza nam w życiu i nie wymaga od nas wyrzeczeń, które to powodują, że szybko się tą dietą męczymy i zaczynamy po prostu oszukiwać samego siebie. Nie masz pomysłu jak to osiągnąć? jak wybrać coś co przyniesie Ci przyjemność w postaci dobrego samopoczucia i zdrowego odżywiania? Zdecyduj się na dobrodziejstwo ostatnich lat jakim jest dieta pudełkowa Toruń (ntfy/pl/miasto/torun). Ustalasz co lubisz jeść, określane są ilości i kaloryczność poszczególnych posiłków, a później już tylko czekasz na dzwonek do drzwi:)

Dominika
Posty: 107
Rejestracja: wt lip 21, 2020 2:10 pm

Re: Dieta warzywno-owcowa - łatwo utrzymać?

Post autor: Dominika »

Wydaje mi się, że warto jednak uzupełniać dietę o więcej składników niż tylko warzywa i owoce. Do sałatek owocowych można dodawać orzechy czy też ceneo/pl/Bakalie/Rodzaj:Slonecznik_luskany.htm aby nadać wartości odżywczych w tym białka niezbędnego dla naszego organizmu.

kasiakasiula
Posty: 87
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:25 am

Re: Dieta warzywno-owcowa - łatwo utrzymać?

Post autor: kasiakasiula »

Mimo wszystko dietę warzywno-owocową warto urozmaicać o dodatkowe przekąski, np. w postaci orzeszków piniowych do sałatek czy potraw. Takie orzeszki możecie kupić na jawo2008/pl/200-orzechy-piniowe.html, mają duży wybór rożnych rodzajów orzechów :)

jalinka
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:55 pm

Re: Dieta warzywno-owcowa - łatwo utrzymać?

Post autor: jalinka »

Trzeba się odchudzać z głową i rozsądnie, żadnych drastycznych diet. Aby odchudzanie było skuteczne trzeba codziennie ćwiczyć, zastosować odpowiednią dietę chociażby poczytaj sobie o diecie na płaski brzuch swarzedz24/pl/dieta-na-plaski-brzuch-zobacz-jak-zaczac/ zobacz jak mozna zacząć

ODPOWIEDZ