W co inwestować ?

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: W co inwestować ?

Post autor: Magnolia »

Jakbyście szukali nieruchomości a dokładnie fajnego osiedla domków jednorodzinnych to sprawdźcie sobie domki dewelopera BG Development bg-development/pl/oferta/inwestycja-biezaca w okolicy Piaseczna koło Warszawy. Lokalizacja jest super, bo domki mieszczą się w cichej i spokojnej okolicy a dojazd do Warszawy jest szybki, jak dla mnie to idealne rozwiązanie.

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: W co inwestować ?

Post autor: Draksa1981 »

Każdy właściciel firmy powinien zainwestować w program, który ułatwi pracę całej firmy. W swoim biurze wprowadziliśmy program jpk, który pomaga w jednolitych plikach kontrolnych, które są wysyłane do urzędu. często przy takich deklaracjach pojawiały się błędy, musieliśmy je poprawiać. Raz zdarzyło nam się nawet zapłacić karę.

zuzula12
Posty: 1560
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: W co inwestować ?

Post autor: zuzula12 »

Czy korzystacie z reklamy w przypadku Waszej firmy? Jeżeli zastanawiacie się nad formą reklamy dla Waszego biznesu, to polecam Wam zapoznać sie z skuteczne pozycjonowanie stron internetowych . Sam korzystam z ich usług i efekty ich pracy są bardzo zadowalające.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: W co inwestować ?

Post autor: Dominiśka »

W sumie to od zawsze interesowałam się inwestycjami. Bardzo spodobał mi się artykuł dotyczący funduszu inwestycyjnego nowa europa . Jak najbardziej warto sprawdzić.

MarzenaW
Posty: 9
Rejestracja: wt maja 19, 2020 11:34 pm

Re: W co inwestować ?

Post autor: MarzenaW »

W co inwestować to bardzo dobre pytanie jakie zadaje sobie coraz więcej ludzi. Nie ma co ukrywać ale to co oferują banki w kontekście funduszy inwestycyjnych to jest śmiech na sali. Najważniejsze jest by znaleźć pewne źródło informacji na temat inwestycji. Mogą to być branżowe serwisy czy też książki znanych inwestorów. Jedno jest pewne, bardzo przyszłościowym wyborem są apartamenty w kołobrzegu na wynajem - hotelbalticwave/pl/ Trudno zaprzeczyć faktom, nad morze wybiera się w ostatnich latach bardzo dużo turystów. Rośną także ich oczekiwania względem standardu w jakim spędzają swój wolny czas. Dlatego tak dużą popularnością cieszą się apartamenty w atrakcyjnych lokalizacjach.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: W co inwestować ?

Post autor: modnisia34 »

W co inwestować jest raczej powinno się pytać jak inwestować żeby nie stracić. Obecnie rynek ma wiele możliwości inwestowania ale zazwyczaj są one obarczone wysokim ryzykiem utraty kapitału. Najlepszym rozwiązaniem będą fundusze inwestycyjne bo mają wiedzę z zakresu inwestowania. Są różne rodzaje funduszy inwestycyjnych dzielone według stylu inwestycji a jakie wybrać to pomoże ci już doradca.

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: W co inwestować ?

Post autor: Draksa1981 »

Na rynku jest bardzo dużo sposobów, dzięki którym może zainwestować pieniądze. Dużo słyszy się o inwestowaniu w akcje, czy tez obligacje. Mnie zainteresowały weksle inwestycyjne, jestem w trakcie zwiększania wiedzy w tej dziedzinie. Odbyłem już 2 szkolenia w zakresie zarządzania firmą, teraz czekam na kolejne

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: W co inwestować ?

Post autor: Dominiśka »

Musimy również zadbać o przyszłość dzieci . My nawet zdecydowaliśmy się na fundusz inwestycyjny by zaoszczędzić pieniądze na ich przyszłość

kasiunia
Posty: 285
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:29 pm

Re: W co inwestować ?

Post autor: kasiunia »

W co inwestować? - dobre pytanie. Dzisiaj szczególnie jest to ważne bo inflacja zmieniła podejście do normalnych zachowań inwestycyjnych. Trzymanie środków finansowych w bankach jest wysoce nieopłacalne, bo oprocentowanie jakie proponują banki jest bardzo niskie - w stosunku do poziomu inflacji. Wszyscy rozglądają się więc za innym możliwościami pomnożenia środków pieniężnych. Jedna z możliwości to instrumenty finansowe a dokładniej - fundusz stabilnego wzrostu .To dla inwestorów preferujących umiarkowane ryzyko inwestycyjne i gotowych na co najmniej 3 letni horyzont inwestycyjny.

Aśka
Posty: 355
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: W co inwestować ?

Post autor: Aśka »

Ja inwestuje w krypto i w akcje. Jak na razie wychodzi mi to całkiem nieźle, bo przynoszą zysk ;) Warto trochę poczytać o inwestowaniu zanim się w to wejdzie. A w kwestii samego inwestowania bardzo polecam aplikację wealthseed.eu/ :) Bardzo łatwo się z niej korzysta, wszystko jest czytelne i przejrzyste :)

ODPOWIEDZ