W co inwestować ?

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: W co inwestować ?

Post autor: jula »

Moim zdaniem warto zainwestować w hotelarstwo. Ja jestem w trakcie tworzenia hotelu. Czytam sporo artykułów teoriabiznesu/pl/firma/jak-zadbac-o-obsluge-goscia-hotelowego/ i szukam sposobu na pozyskanie klientów i reklamę. Mam nadzieję, że gdy ruszę z biznesem po nowym roku wszystko będzie dobrze i hotel będzie przynosił pieniądze.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: W co inwestować ?

Post autor: wiktoriaula »

Na pewno warto inwestować w swoją przyszłość, która powinna być zabezpieczona i dawać nam poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Myślę, że bardzo dobrym pomysłem, godnym głębszej analizy są fundusze , dzięki którym mamy szansę na pomnożenie naszych środków. Myślę, że warto zaufać generali-investments/pl , gdyż są cenionymi specjalistami w tej branży.

kobietki33
Posty: 830
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: W co inwestować ?

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli poszukujecie ciekawych rozwiązań z rodziny IT ,to zdecydowanie polecam Wam zajrzeć na stronkę od : itwiz/pl, gdzie znajdziecie masę ciekawych informacji, związanych z informatyką. Ja czytałem ostatnio artykuł: play 5g (wystarczy kliknąć). Świetnie prowadzony portal z mnóstwem wartościowych informacji.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: W co inwestować ?

Post autor: modnisia34 »

Ja uważam że najlepiej inwestować w sprawdzone rzeczy jak nieruchomości a jeśli nie masz doświadczenia w tej kwestii to oddaj sprawy do biura nieruchomości. Najlepszym wyjściem na śląsku będzie cn-kaczmarek/pl/ które ma nie tylko bogatą ofertę lokali i domów ale także zajmie się wynajmem czy zarządzaniem w naszym imieniu. Lepiej to oddać w ręce kogoś kto się zna niż utopić pieniądze w niewłaściwej nieruchomości.

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: W co inwestować ?

Post autor: yoolka »

Jak widać możliwości na inwestowanie jest całkiem dużo. Taka niezależność finansowa, zwłaszcza w tych trudnych czasach jest niezwykle ważna i daje nam poczucie bezpieczeństwa. Warto zapoznać się z ofertą produktów inwestycyjnych firmy Generali Investments . Można tu liczyć na profesjonalne doradztwo i korzystne warunki współpracy.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: W co inwestować ?

Post autor: litovelek »

Niezmienne ta sama sytuacja. Skoro XTB ma wszystkie narzędzia, ma wszystkie rozwiązania,
to czemu z nimi nie działać? Potencjał inwestycyjny jest spory, można całkiem nieźle
podziałać, tylko to musi być przemyślane. Na pewno rynek stwarza fajne warunki do działania.
A z czym? Waluta, akcje czy surowce – to moim zdaniem tematy na czasie.

Kamilla36
Posty: 190
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: W co inwestować ?

Post autor: Kamilla36 »

Jak już podejmiesz decyzję w co chcesz zainwestować swoje oszczędności, polecam Ci zastanowić się nad ofertą: ipopema/pl/fundusze-inwestycyjne,p5 . Moim zdaniem tworzenie i zarządzanie funduszami inwestycyjnymi to bardzo ciekawe rozwiązanie, na które warto się zdecydować.

zuzula12
Posty: 1549
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: W co inwestować ?

Post autor: zuzula12 »

Czy wiecie kto to jest broker lub trader? Osobiście mogę Wam polecić ranking brokerów Forex, który znajdziecie na stronie ibrok/pl . Znajdziecie na niej również porady związane z inwestycjami oraz dostępnymi rynkami.

Klaudia M.
Posty: 17
Rejestracja: czw sie 27, 2020 9:10 am

Re: W co inwestować ?

Post autor: Klaudia M. »

Jeśli prowadzisz własną firmę najlepiej inwestować właśnie w nią. Inwestycja w nowe technologie takie jak np. aplikacje mobilne, oprogramowanie dedykowane, albo skuteczne zarządzanie IT wyniesie Twoją firmę na zupełnie nowy poziom. Dzięki czemu możesz zyskać nowych partnerów biznesowych, klientów lub inwestorów, a Twoja marka będzie coraz bardziej rozpoznawalna. IT Service Management wspiera na przykład zarządzanie zleceniami usług, czy problemami, a także umożliwia sprawne zarządzanie zasobami, licencjami i umowami.

kendal
Posty: 691
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: W co inwestować ?

Post autor: kendal »

Dobre pytanie, ale tak naprawdę to sami musicie rozeznać się na rynku i podjąć właściwą dla siebie decyzję. Ja wraz z męzem od dłuższego czasu zastawiamy się nad zainwestowaniem swoich pieniędzy i ostatecznie padło na mieszkania inwestycyjne Wrocław. Udało nam się znaleźć ofertę condo/pl/hotel-wroclaw-stadion - może i kogoś z was zainteresuje.

ODPOWIEDZ