Wybór uczelni

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Wybór uczelni

Post autor: Clamor »

Witam! Tak jak w temacie. Chciałbym pójść na studia i stoję własnie przed wyborem uczelni. Możecie polecić jakąś sprawdzoną i godną uwagi? Wczoraj poszperałem trochę w internecie i trafiłem na tą stronę https://wwszip.pl/ . Z tego co widzę to mają oni naprawdę sporo pozytywnych opinii. Co o tym sądzicie?
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Wybór uczelni

Post autor: ewaO »

Ja skończyłam zarządzanie i jestem zadowolona z wyboru. Studiowałam w Wyższej Szkole Gospodarki Euroregionalnej w Józefowie pod Warszawą wsge.edu/pl/ i mogę wam powiedzieć, że to dobra uczelnia, na poziomie, jest tam nowocześnie i maja fajną kadrę. Obecnie jestem zatrudniona zgodnie z kierunkiem studiów, także bardzo mnie to cieszy.

Majka_
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2020 2:24 pm

Re: Wybór uczelni

Post autor: Majka_ »

Od siebie polecić mogę uczelnie Techniczno-Handlową im. H. Chodkowskiej w Warszawie. Ciekawe kierunku studiów, duży wybór specjalności, w tym home design uth.edu/pl/oferta-studiow/licencjackie/architektura-wnetrz/home-design - specjalność mocno ukierunkowana na projektowanie wnętrz mieszkalnych, co mnie osobiście bardzo interesuje. Do tego wykwalifikowana kadra i świetna atmosfera.

kendal
Posty: 690
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Wybór uczelni

Post autor: kendal »

Tej decyzji nie powinno podejmować się zbyt pochopnie. Musicie wszystko dokładnie przemyśleć i wybrać taki kierunek, z którym wiążecie przyszłość. Gdyby ktoś z was był ciekaw, to ja wybrałam bezpieczeństwo wewnętrzne na cb.szczecin/pl/kierunek-studiow/bezpieczenstwo-wewnetrzne/ i uważam, że to kierunek który pomoże zdobyć mi fajną pracę.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Wybór uczelni

Post autor: AniaSania »

Warto zerknąć także na Blog Szkolny Celestynow bo właśnie praktyczne informacje się przydadzą, jak wybieramy szkołę dla siebie.

Maja12
Posty: 17
Rejestracja: wt gru 01, 2020 2:16 pm

Re: Wybór uczelni

Post autor: Maja12 »

Sprawdź sobie ofertę Wyższej Szkoły Prawa we Wrocławiu. Moim zdaniem to jedna z lepszych uczelni, która zajmuje się kształceniem przyszłych prawników, sędziów, adwokatów czy radców prawnych, a także osób, które w przyszłości chcą zajmować się problematyką bezpieczeństwa państwa, zarządzania kryzysowego czy cyberprzestępczości. Na studiach prawniczych prawowroclaw.edu/pl/oferta/prawo-5-letnie-studia-2/ duży nacisk kładziony jest na szlifowanie umiejętności prawniczych polegających na pisaniu pism procesowych, analizie orzecznictwa, pracy z aktami czy redagowaniu umów cywilnoprawnych i gospodarczych.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Wybór uczelni

Post autor: paulajanicka »

Jeśli obawiasz się jak zostać programistą od zera to nie musisz się o nic martwić, gdyż jeśli wybierzecie odpowiednią uczelnię to wszystkiego was nauczą od samego początku. Kierunek ten jest bardzo przyszłościowy i daje bardzo duże możliwości jeśli chodzi o znalezienie bardzo dobrej pracy. Zajęcia odbywają się z doświadczonymi inżynierami i profesorami, którzy przekażą wam sporą dawkę wiedzy i umiejętności praktycznych, które potem wykorzystacie w pracy.

daga
Posty: 207
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Wybór uczelni

Post autor: daga »

Fajnie byłoby iść już w uczelnię, ale przed nami jeszcze podstawówka. I na razie tu nowaera/pl/oferta-edukacyjna/reforma-2017/szkola-podstawowa/edukacja-wczesnoszkolna/edukacja-wczesnoszkolna-po-reformie czytam, jak to dokładniej teraz wygląda. Mam nadzieję, że już nie będą niczego zmieniać...

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Wybór uczelni

Post autor: akacja56 »

Uczelni jest wiele do wyboru i każdy za pewno wybierze coś innego w dobrej cenie. Osobiście szukam zawsze ciekawych ofert na ult.edu/pl/ , bo mają tam kursy, studia, szkoły na różnym poziomie i dograne z moim planem dnia w miarę sensownie.

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 519
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Re: Wybór uczelni

Post autor: Gacei54 »

A może taka uczelnia w warszawie? Mi się zdaje, że to może być naprawdę bardzo dobry wybór :)
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

ODPOWIEDZ