Upadłość firmy

Awatar użytkownika
KarinaCukierek
Posty: 6
Rejestracja: pt cze 12, 2020 6:16 pm

Upadłość firmy

Post autor: KarinaCukierek »

Na temat upadłości konsumenckiej w internecie jest niewiele informacji. Ja jednak na szczęście trafiłem na tę stronę banki24/com/pl/pomoc-w-ogloszeniu-upadlosci-konsumenckiej/ . Okazuje się, że artykuł ten pisany był przez sprawdzonego speca, który zna się na rzeczy. Właśnie dlatego jest to świetne źródło informacji. Polecam.
Niektórzy bardziej pomagają, gdy nie przeszkadzają.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Upadłość firmy

Post autor: wiktoriaula »

Obecne, ciężkie czasy sprawiły, że mnóstwo firm musi ogłosić upadłość bądź szukać innych metod, które pozwolą odratować ciężką sytuację. przepisy prawne koronawirus pozwolą uporządkować wam wiedzę na ten temat i znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla waszej działalności. Warto w takiej sytuacji zaufać profesjonalistom, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pomogą wam w tej ciężkiej sytuacji.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Upadłość firmy

Post autor: haanka »

Często nawarstwiające się zadłużanie firmy doprowadza w ostateczności do konieczności ogłoszenia jej upadłości... Myślę, ze w takiej sytuacji najlepiej zgłosić się do kancelarii upadlosci-kancelaria/pl/oddluzenie/. Oni maja ogromne doświadczenie jeśli chodzi o pomoc zadłużonym klientom, którzy nie są w stanie poradzić sobie z tym samodzielnie. Jeśli zajdzie taka potrzeba pomogą też w kwestii ogłoszenia upadłości konsumenckiej.

zuzula12
Posty: 1549
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Upadłość firmy

Post autor: zuzula12 »

W sprawie upadłości można wiele dowiedzieć się na stronie Upadłość konsumencka rolnika tutaj też są porady w sprawie wypełniania wniosków. Jeśli się z tym zapoznacie to bez problemu wszystko sami załatwicie.

sorra
Posty: 134
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: Upadłość firmy

Post autor: sorra »

Jest jeszcze konsolidacja kredytów firmowych Poznań i polecam więcej na ten temat poczytać. Wydaje mi się, że to jest łatwiejsze rozwiązanie niż wnioskowanie o upadłość

ODPOWIEDZ