Własny biznes

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Pańcia »

Moim zdaniem trzeba też zadbać o zastrzeżenie własnego znaku towarowego, bo możesz się dorobić a ktoś nagle zabierze Twój znak towarowy. Widziałam, ze tutaj znakitowarowe/com/pl/ można coś takiego załatwić dosyć szybko i nie ma zbyt wiele formalności.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Własny biznes

Post autor: kajaa »

Prowadzenie własnego biznesu nie jest wcale takie proste jak niektórym się wydaje. Ja uważam, że przede wszystkim należy zadbac o odpowiedni marketing, który zwróci uwagę klientów. My stawiamy na odzież reklamowa z haftowanym logiem od GQB i oczywiście promujemy firmę w sieci. Myslę też o kolejnych sposobach na dotarcie do klientow.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Własny biznes

Post autor: modnisia34 »

Jak prowadzisz własny biznes to musisz zadbać o odpowiednie wyposażenie w tym laptop lub komputer a to zakupisz tutaj itnes/pl/komputery/komputery-hp/ HP to sprawdzona marka i ich podstawowe produkty sprawdzą się w pracach biurowych a jeśli trzeba czegoś mocniejszego to też znajdziesz bez problemu.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Własny biznes

Post autor: Dominiśka »

Warto również ułatwić sobie zarządzanie firmą, dlatego jak najbardziej mogę polecić mega-tech/com/pl/ . Na pewno będziecie zadowoleni z dokonanego wyboru

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Własny biznes

Post autor: paulajanicka »

Jeśli wasz biznes opiera się na wózkach widłowych np. posiadacie magazyn czy halę produkcyjną, to koniecznie znajdźcie dla nich odpowiedni serwis wózków widłowych , który zawsze wam pomoże w usunięciu awarii. Część serwisów w swojej ofercie posiada pogotowie działające całą dobę. Wielką zaletą jest możliwość na czas naprawy wypożyczenia sprzętu zastępczego, aby nie opóźniać prac.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Własny biznes

Post autor: jula »

Wiedzieliście o czyms takim jak odwodnienie dachu magazynu? Jeśli nie to polecam zajrzeć tutaj commercecon/pl/baza-wiedzy/odwodnienie-dachu-hali-stalowej/ W tym artykule wszystko jest wyjaśnione. W ogóle na stronie Commercecon znajdziecie ofertę budowę hali oraz bazę wiedzy z bardzo ciekawymi artykułami.

maleńka
Posty: 75
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:34 pm

Re: Własny biznes

Post autor: maleńka »

Ja poszłam w kosmetykę i otworzyłam salon, gdzie panie mogą wrócić do swojej sylwetki sprzed ciąży, które chcą schudnąć czy ogólnie poprawić nawilżenie i ujędrnienie ciała. W tym wszystkim sprawdza się urządzenie lightderm/pl/cryolipolysis-slimming-machine-cryotec-360-pro/ gdzie panie mogą bezpieczne i trwałe usunąć tkankę tłuszczową.

zuzula12
Posty: 1537
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Własny biznes

Post autor: zuzula12 »

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, jak działają i co mogą zrobić urzędy skarbowe w Polsce, dlatego polecam Wam stronę skarbowy/com/pl . Znajdziecie na niej wiele porad oraz informacji związnych z roliczaniem PIT i nie tylko. Kto z Was również korzysta z tego portalu?

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Własny biznes

Post autor: mitril »

My od pewnego czasu w pracy używamy dobrego systemu oscbr/pl/, jest to dobre wsparcie dla biurw sprawach księgowości, dzięki niemu również posiadam zabezpieczenie przed błędami i mandatami.

Lana
Posty: 201
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Lana »

Własny biznes to także dobra komunikacja z klientem. Warto zadbać o ten aspekt. Bardzo pomocny będzie system rezerwacji online. Sprawdźcie Bookero, bo jest mega prosty w integracji i ma wiele przydatnych funkcjonalności. Poza możliwością rezerwacji online daje też możliwość m.in. ustalania cenników i harmonogramów pracy.

ODPOWIEDZ