Własny biznes

rosalla
Posty: 72
Rejestracja: śr cze 10, 2020 11:30 am

Re: Własny biznes

Post autor: rosalla »

widzę, ze nie tylko ja pracuję w branży beauty :) też od kilku dobrych lat prowadzę własny salon kosmetyczny. Zgadzam się z tym, ze odpowiednie wyposażenie to podstawa. Gdybyście szukali dobrych urządzeń kosmetycznych czy medycznych to warto zgłosić się do profi-med.eu/. Szeroka oferta, konkurencyjne ceny, terminowa realizacja zamówień.

daga
Posty: 207
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Własny biznes

Post autor: daga »

Niedługo moja cukiernia zacznie legalnie prosperować. Od kiedy pamiętam zawsze uwielbiałam piec i ozdabiać ciasta. Po kilku latach dorabiania sobie w domu, otwieram swoją mała słodką cukiernię. Powiedzcie mi czy doradca finansowy również zajmuję się pomocą w finansach firmy? Znalazłam takiego doradcę kredytszczecin/com/ekspert-finansowy-goleniow/, ale nie wiem czy jak zadzwonię to się nie wygłupię.

nosleep
Posty: 269
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Własny biznes

Post autor: nosleep »

Prowadząc własny biznes niezbędne jest ciągłe wdrażanie nowoczesnych rozwiązań. W firmach które realizują codziennie wysyłki paczek czy listów niezbędna jest odpowiednio przygotowana i przede wszystkim bezbłędna baza adresowa. Baza taka powinna być wystandaryzowana, dzięki czemu można uniknąć duplikatów czy błędów w adresie. Na czym polega data quality i jak przeprowadzić standaryzacje danych dowiecie się ze strony dataquality/pl/ .

zuzula12
Posty: 1537
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Własny biznes

Post autor: zuzula12 »

Z jakich nowoczesnych rozwiązań korzystacie w przypadku Waszego biznesu i dlaczego? Osobiście polecam Wam sprawdzić stronę biznews/com/pl/technologia/21836-chmura-obliczeniowa-jakie-jest-jej-zastosowanie , na której znajdziecie wiele porad odnośnie zalet korzystania z chmury publicznej. Co sądzicie o takim rozwiązaniu?

magiczna
Posty: 168
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Własny biznes

Post autor: magiczna »

Na pewno nie ma jednej złotej reguły na sukces, to musicie wiedzieć. A jeśli miałabym Wam coś poradzić, to w zupełności sprawdzajcie takie rzeczy jak ogólnie Shopware e-commerce . Dzięki rozwiązaniom tego rodzaju, Wasz biznes może rozkwitnąć. Wiem, że to dla Was sporo znaczy, dlatego Wam o tym ogólnie opowiadam.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Własny biznes

Post autor: Dominiśka »

My nie tak dawno właśnie szukaliśmy firmy zajmującej się oznakowaniem. Wybraliśmyy oznakowanie-poziome/pl/oznakowanie-poziome-lodz/ i to był strzał w dziesiątkę. Firma okazała się bardzo rzetelna i z wielkim zaangażowaniem podeszli do zlecenia

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Własny biznes

Post autor: haanka »

A co powiecie na biznes związany z produkcją kosmetyków czy suplementów diety? jeśli chcecie się rozwijać w tym kierunku to na pewno warto nawiązać współpracę z firmą Oqema oqema/pl/. Zajmują się przede wszystkim dystrybucją oraz importem surowców chemicznych. Świetna jakość, rozsądne ceny, terminowa realizacja zleceń.

jankat
Posty: 188
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Własny biznes

Post autor: jankat »

A czy myśleliście o odpowiednich benefitach dla swoich pracowników? Jeśli tak to koniecznie zapoznajcie się z ofertą od Sodexo karty Lunch Pass na sodexo/pl/products/motywacja/dofinansowanie-posilkow/karta-lunch-pass. Moim zdaniem dofinansowanie do posiłków to świetna alternatywa :)

sorra
Posty: 134
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: Własny biznes

Post autor: sorra »

Super że myślicie o własnym biznesie, ja również w tym kierunku podążam. Kolega ostatnio mi podpowiedział, że ciekawym pomysłem może być punkt kurierski. I faktycznie u nas w okolicy takich punktów brakuje. To byłby naprawdę dobry pomysł na nowy biznes

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Własny biznes

Post autor: modnisia34 »

Jeżeli masz własny biznes to na pewno porządny sprzęt ułatwi pracę w biurze i dlatego polecam taki model itnes/pl/komputery-aio-hp-200-g4/komputer-all-in-one-hp-200-g4-9us66alea-i5-10210u-21-5-fhd-ips-ram-8gb-hdd-1tb-szary-wi-fi-dvd-windows-10-pro-3-lata-on-site.html Idealnie się sprawdzi w biurze przez długi okres i nie zajmuje wiele miejsca ani nie ma masy kabli. Jak nie ten to inny model bo sklep ma bogatą ofertę w atrakcyjnych cenach.

ODPOWIEDZ