Własny biznes

daga
Posty: 207
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Własny biznes

Post autor: daga »

Biznes to także udane inwestycje. Ja sama się mocno nad tym waham i mam nadzieję, że znajdę odpowiedni fundusz zamknięty , żeby to miało ręce i nogi. Chodzi mi o to, że pieniądze trzeba pomnażać, inaczej będziemy w dalekim tyle, jeśli o to chodzi. Także naprawdę warto to przemyśleć wszystko ;) .

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Własny biznes

Post autor: modnisia34 »

Każdy kto prowadzi własną firmę zwłaszcza produkcyjną wie że trzeba dopełnić wielu formalności względem wydziału środowiska. Najlepiej skorzystać z pomocy ekomeritum/pl/kontakt bo wiedzą oni jak przejść całą procedurę a dodatkowo mogą wykonać wszelkie potrzebne badania jak i audyty. Na pewno jest to najlepsze rozwiązanie.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Własny biznes

Post autor: kajaa »

Jeśli chcesz prowadzić skuteczną sprzedaż w swojej firmie zajrzyj tutaj memorymaster.edu/pl/generowanie-leadow-na-czym-polega/ i dowiedz się na czym polega generowanie leadów. Moim zdaniem to bardzo wazne informacje,które powinien znać każdy kto prowadzi działalność.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Własny biznes

Post autor: Dominiśka »

Według mnie warto zdecydować się na cashdirector/com/ . Jest to najlepsza opcja jeżeli chcemy odciążyć się od zarządzania płatnościami. Pilnuje i planuje transakcji, pomaga w fakturowaniu także u mnie sprawdził się po prostu doskonale

zuzula12
Posty: 1537
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Własny biznes

Post autor: zuzula12 »

Z jakiej formy reklamy korzystacie w przypadku Waszego biznesu i dlaczego? Jeżeli jesteście zainteresowani tematem tworzenia stron oraz sklepów internetowych to polecam Wam sprawdzić stronę e-biznes/pl/najlepsze-strony-internetowe-dla-firm-i-instytucji , gdzie dowiecie się dlaczego warto posiadać własna stronę internetową.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Własny biznes

Post autor: jula »

Moim zdaniem warto zadbać o terminale płatnicze w firmie. Tutaj paytel/pl/ znajdziesz konkretna oferte terminali. Uważam, że warto się z nią zapoznać. My niedawno zamówiliśmy stamtąd terminale dla naszych kierowców. Dzięki nim dużo łatwiej ogarnia się sprzedaż.

aklinka
Posty: 302
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Własny biznes

Post autor: aklinka »

Super że otwierasz własny biznes! A jakiego rodzaju on będzie? Jakieś usługi/sprzedaż w lokalu? To pomyśl dodatkowo o kolejnej usłudze mianowicie kurier franczyza  . To będzie zawsze dodatkowy pieniądz 

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Własny biznes

Post autor: Dominiśka »

A myśleliście może o subfunduszach inwestycyjnych? Niedawno właśnie trafiłam na fundusz korona i powiem wam, że takie rozwiązanie jest naprawdę korzystne

Kamila
Posty: 386
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Własny biznes

Post autor: Kamila »

A kto z Was prowadzi własny magazyn? Gdzie kupowaliście wyposażenie do takiego magazynu, na przykład regały paletowe czy półkowe? Ja ostatnio widziałam, że taki asortyment jest dostępny na przykład w sklepie internetowym dlamagazynu/pl/sklep/. Czy ktoś z Was robił tam może zakupy?

sorra
Posty: 134
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: Własny biznes

Post autor: sorra »

Jeśli ktoś dopiero co przymierza się do założenia własnego biznesu to niech sobie spojrzy na gotowe spółki na sprzedaż . Koszt jest niewysoki, a można zacząć działać już po podpisaniu umowy sprzedaży

ODPOWIEDZ