Własny biznes

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Własny biznes

Post autor: mitril »

ja znalazłam prace na hollandcontracting/pl Wg mnie mają super oferty i do tego naprawde genialne jakościowo proopozycje pracy

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Własny biznes

Post autor: jula »

Gdybyś potrzebował uszczelnienia tłoka polecam tą firmę mwdseals/pl/uszczelki/typy/tlokowe/ Jest producentem uszczelek wysokiej jakości i cieszy się dużym zaufaniem klientów. Jeśli masz maszyny w swojej firmie to uszczelki na pewno ci się przydadzą.

emeraldlady
Posty: 107
Rejestracja: pn lut 08, 2021 5:11 pm

Re: Własny biznes

Post autor: emeraldlady »

A czy ktoś z was może powiedzieć mi czym są fundusze absolutnego zwrotu? Chciałabym dowiedzieć się czegoś w tym względzie zanim podejmę kroki.

Rysia
Posty: 130
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:18 am

Re: Własny biznes

Post autor: Rysia »

Prowadzicie własne biznesy to zerknij sobie na ofertę tu bttp/pl/#jestesmy-blisko Ta firma min służy doradztwem podatkowym, ale też ma inne ciekawe propozycje. Myślę że warto się z nimi zapoznać. Mnie zainteresowała obsługa księgowa i kadrowo-płacowa.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Własny biznes

Post autor: Dominiśka »

By otworzyć własny biznes warto zdobyć wcześniej odpowiednią ilość gotówki. Takie możliwości daje broker XTB.

sowwa
Posty: 41
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Własny biznes

Post autor: sowwa »

są tu dziewczyny, które pracują w salonach fryzjerskich?? Jakich urządzen na co dzień uzywacie? Kompletuję rzeczy do własnego salonu jestem na 99% zdecydowana na zakup urządzeń od Babyliss pro bo lubię na nich pracować

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Własny biznes

Post autor: nata29 »

Warto na pewno pomyśleć o rozwoju firmy. Tutaj edoradca/pl/oferta/doradztwo-europejskie/audyt-unijny/ można sobie poczytać co to jest audyt unijny i do czego służy. Niewątpliwie można się tam wiele dowiedzieć i tą wiedzę w sposób praktyczny wykorzystać. Uważam, że trzeba starać się o różnego rodzaju dofinansowania, bo dzięki temu nie trzeba angażować własnych środków.

kobietki33
Posty: 821
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Własny biznes

Post autor: kobietki33 »

Moja dobra znajoma poleciła mi ciekawy system, związany z grywalizacją. Chodzi o to, by pracownicy wykonywali określone zadania, za które zdobywają na przykład punkty, czy odznaki. Jeśli jesteście zainteresowani tego typu systemem, to polecam zerknąć gamfi/com/produkt/ - tutaj w wolnym czasie.

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Magnolia »

Może wam się też przydać kontakt do firmy oferującej profesjonalne czyściwa używane m.in. w fryzjerstwie i kosmetyce, sprzątaniu czy gastronomii. Tu sobie zerknijcie: barneo/pl/pl/fryzjerstwo-i-kosmetyka/ Firma ma szeroki wybór wysokiej jakości czyściw, możecie też u nich liczyć fachowe doradztwo, terminowość dostaw i konkurencyjne ceny. U nas ich czyściwa w 100 % się sprawdzają.

Pańcia
Posty: 230
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:03 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Pańcia »

Własny biznes to bardzo dobry pomysł, jednak trzeba pamiętać o wielu rzeczach. Przede wszystkim trzeba pamiętać o tym by zyskiwać nowych klientów by w jak najlepszy sposób do nich docierać. Teraz strona internetowa to podstawa i nie ma się co dziwić ale jak dowiedzieć sie czy klienci ją widzą? Czytałam tutaj firmaster/pl/baza-wiedzy/jak-samodzielnie-sprawdzic-widocznosc-wlasnej-strony-internetowej jak można sprawdzić czy jesteśmy widoczni

ODPOWIEDZ