Własny biznes

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Własny biznes

Post autor: Dominiśka »

Jeżeli prowadzicie biuro rachunkowe to doskonałym wsparciem jest system oscbr/pl/ . Ułatwia on współpracę z klientami, a także zabezpiecza przed błędami i mandatami

Kamilla36
Posty: 180
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Własny biznes

Post autor: Kamilla36 »

Własny biznes to nie taka łatwa sprawa. Bardzo ważne jest to, aby odpowiednio go prowadzić i mieć na niego dobry plan. Prowadząc sklep nie bez znaczenia jest jego wyposażenie. W dobrej cenie dostępne jest ono na stronie: jamp/com/pl/oferta/wyposazenie-sklepow-spozywczych . Na pewno w tak szerokiej ofercie znajdzie się coś odpowiedniego dla Ciebie.

IkoMatka
Posty: 1
Rejestracja: śr wrz 15, 2021 4:09 pm

Re: Własny biznes

Post autor: IkoMatka »

Jednym z ciekawszych biznesów jest prowadzenie własnego sklepu online. Sporo kobiet posiada w swojej ofercie test Gallupa lub inne psychologiczne testy mające na celu weryfikację mocnych i słabych stron danej osoby.

kobietki33
Posty: 821
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Własny biznes

Post autor: kobietki33 »

Wiecie co, sama prowadzę własną firmę i ostatnio stwierdziłam, że koniecznie muszę kupić nowe filtry do moich maszyn. Znajomy podpowiedział mi, że tutaj czemar/pl/pl/35-asortyment można znaleźć naprawdę ciekawy wybór w tym zakresie. Cenowo prezentuje się to naprawdę bardzo atrakcyjnie, więc każdy będzie w stanie zrobić u nich zakupy do swojej firmy.

florencja
Posty: 95
Rejestracja: pt lut 14, 2020 9:50 am

Re: Własny biznes

Post autor: florencja »

macie w swoich biurach niszczarki do dokumentów? Zastanawiam się nad zakupem takiego urządzenia sferis/pl/activejet-niszczarka-ash-2502c-p709603 niszczarka wygląda fajnie i ma sobie radzić nawrt z grubszym plikiem dokumentów

zuzula12
Posty: 1537
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Własny biznes

Post autor: zuzula12 »

Co sądzicie o reklamach w sieci? W dzisiejszych czasach reklama stanowi ważny element rozwoju każdego biznesu. Na popularności zyskuje automatyzacja marketingu, dlatego zainteresowanym polecam artykuł na stronie lifepc/pl/jakie-narzedzia-pomagaja-prowadzic-dzialania-lojalizacyjne/ .

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Własny biznes

Post autor: kajaa »

Ja coraz częściej myślę o vlogowaniu! Nawet na fotojoker/pl/blog/jaki-aparat-dla-vlogera-poradnik-2021/ znalazłam ostatnio porady jaki aparat będzie najlepszy dla vlogera. Nie wiem czy mi coś z tego wyjdzie, ale póki co jestem pozytywnie nastawiona.

kendal
Posty: 690
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Własny biznes

Post autor: kendal »

Jako że swój biznes prowadzę od niedawna i cały czas się uczę, to jestem bardzo ciekawa waszego zdania na jeden temat. Mianowicie chodzi o dzierżawę sprzętów. Znalazłam taką ofertę loboslink/pl/uslugi/dzierzawa/ i nie ukrywam, że bardzo mnie zainteresowała. Jakie macie podejście do tego?

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Własny biznes

Post autor: jula »

Ja ostatnio trafiłam na Hurtownia polarów i zastanawiam się nad zamówieniem polarów z logiem firmy dla pracowników. Co o tym sadzicie? Chciałabym żeby nasi wszyscy pracownicy nosili jednakowe stroje na terenie naszej firmy i gdy jadą do klientów. Myślę, że będzie to pozytywnie odebrane przez klientów a wy jak uważacie?

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Własny biznes

Post autor: modnisia34 »

Jak masz własny biznes to zadbaj o bezpieczeństwo danych bo w razie wycieku danych osobowych kary cię pogrążą. Najlepiej skontaktuj się z tą firmą isecure/pl/kontakt/ bo przeprowadzą audyt i wprowadzą należyte zabezpieczenia oraz przeszkolą ludzi. Dzięki nim unikniesz wpadek i uchronisz się przed karami z RODO.

ODPOWIEDZ