reklama

maleńka
Posty: 75
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:34 pm

reklama

Post autor: maleńka »

Mam kilkuosobową działalność, więc nie chciałam wydzielać osób od działań reklamowych, więc jak większość poszukałam agencji. Najlepsze wrażenie zrobiła na mnie emarketingmalejfirmy/pl/ która po przejrzeniu mojego biznesu jak i lokalnych konkurentów przystąpiła do działania. Trochę szeptanki, trochę socjal media itp i jest o mnie zdecydowanie więcej i to w pozytywny sposób.

brukselka
Posty: 233
Rejestracja: pt sty 22, 2021 12:23 pm

Re: reklama

Post autor: brukselka »

A wizytówka w google? wizytowkawgoogle/pl/ masz już ? Ja sie zdecydowalam jakis czas temu, prowadzę biznes usługowy i muszę przyznać, ze znacznie podniosło to zainteresowanie moją firmą. Do tego fajne jest to, ze klienci mogą ocenic moje usługi, skomentowac co sie spodobalo, a tym samym zachęcic innych do skorzystania

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: reklama

Post autor: zuzula12 »

Osobiście skorzystałem z usług seo-pl/blog/obsluga-google-analytics-poradnik-z-podstaw/ , którzy wykonali dla mnie fantastyczny sklep internetowy oraz zajęli sie reklamą w sieci. W przypadku pozycjonowania moim zdaniem warto skorzystac z pomocy specjalistów.

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: reklama

Post autor: furka »

Nie da się ukryć, że dobra agencja reklamowa tutaj jest w stanie nam wiele pomóc. Mnie zainteresowała oferta tej firmy https://manley.pl/content-marketing , która to ma już spore doświadczenie w takich sprawach. Stawiają na działania, poprzez które budują wizerunek współpracującej z nimi marki oraz wspomagają sprzedaż. Warto, więc postawić na ich wiedzę i zaangażowanie.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: reklama

Post autor: AniaSania »

Praktycznie każdy biznes można dzisiaj promować w sieci. Też tutaj https://www.seounit.pl/marketing-w-gast ... znosciowe/ warto spojrzeć na marketing w social mediach. Dzięki nawet najprostszym rozwiązaniom można zyskać nowych klientów. Specjaliści nam w tym pomogą.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: reklama

Post autor: kobietki33 »

Muszą przyznać, że bardzo spodobała mi się oferta tej firmy https://capira.pl/product-category/pape ... sy-kostki/ . Można tam znaleźć całą masę fantastycznego wachlarza ofertowego związanego z rzeczami z papieru, dzięki czemu możecie się zareklamować w ciekawy i intrygujący sposób.

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: reklama

Post autor: nosleep »

Podobają mi się takie formy reklamy, które są nowoczesne i niezbyt nachalne. Np cenówki w sklepach - już w niektórych sklepach są zamocowane takie małe wyświetlacze, jakieś 7-10 cali mniej więcej, na których jest podana nazwa produktu, cena, czasem jakaś promocja itp itd. Fajnie to wygląda i nowocześnie. Z tego co wiem, to firma Solix oferuje takie rozwiązania - zobaczcie sami, np tutaj: https://solix.pl/branze/producenci-pos

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: reklama

Post autor: roomia »

Reklama pomaga firmom osiągać cele szybciej i skuteczniej. Ale aby przeprowadzić udaną kampanię, firmy potrzebują kapitału. W przypadku trudności finansowych AFORTI Factor może zapewnić rozwiązanie. Ich niepełne produkty faktoringowe zapewniają szybki dostęp do funduszy, które mogą wspierać rozwój biznesu.

xiao
Posty: 69
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: reklama

Post autor: xiao »

a gdzie zamawiacie zwykle długopisy reklamowe? ale chodzi mi o takie personalizowane, z logo firmy. Ja trafiłam na wzmiankę o firmie Capira, oni realizują tego typu projekty. Czy ktoś z Was korzystał już może z ich oferty i podzieli się opinią ?

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: reklama

Post autor: Lana »

Nic nie zastąpi promocji w sieci. A do tego potrzebna jest strona www. Są na rynku firmy jak Internetowe strony www, gdzie koszt strony internetowej Łódź jest naprawdę niewysoki. I warto z tego skorzystać. Strona internetowa to nie tylko cyfrowa wizytówka, ale potężne narzędzie reklamowe, które otwiera przed firmą szerokie możliwości.

ODPOWIEDZ