obróbka CNC

deborah
Posty: 534
Rejestracja: pt sie 28, 2020 12:47 pm

obróbka CNC

Post autor: deborah »

Obróbka CNC stali - jaką firmę z okolic Krakowa, zajmującą się tego typu usługami polecacie?

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: obróbka CNC

Post autor: kobietki33 »

Myślę, że dobra firma, która zajmuje się tego typu obróbką, jest do znalezienia pod tym linkiem: ciecielaser/pl/ciecie-laserowe-blach/ . Poza cięciem laserowym rur i profili, zajmują się również szerokim wachlarzem ofertowym, związanym z cięciem laserowym różnorakich blach. Wydaje mi się odpowiednią firmą, która wykonuje tego typu usługi.

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: obróbka CNC

Post autor: daga »

W sumie wiem, co może wam się przydać. Oferta firmy Unihut s.a. unihut/pl/ obejmująca przede wszystkim nowoczesne podejście do obróbki metali to właśnie to, czego szukacie. Ogólnie to mają między innymi w ofercie cięcie laserem w Krakowie, oraz gięcie blach, również grubości większej nić 2 cm. Może warto sprawdzić, jak wygląda naprawdę ich praca?

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: obróbka CNC

Post autor: Aśka »

Jeśli interesują Was usługi frezowania CNC - koder.mielec/pl to bardzo polecam tą firmę. Są rzetelni, dokładni i zawsze wszystko jest na czas :) Współpraca z nimi układa się świetnie , nigdy nie zawodzą :)

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: obróbka CNC

Post autor: kobietki33 »

Muszę przyznać że bardzo zależało mi na tym, aby zwiększyć trwałość materiałów metalowych oraz stopów metali w mojej firmie. Muszę przyznać, że nie jest łatwo znaleźć firmę, która zajmuje się stopami metali w postaci tytanu czy niklu. Na szczęście uznajemy poinformował mnie, że tutaj https://www.cwst.pl/laser-peening-pl.html bezproblemowo znajdą ofertę i to w dobrej cenie. Jeśli Również boryka ci się z tym problemem, to zajrzyjcie na ich stronę internetową kropką.

ODPOWIEDZ