Impreza integracyjna

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Impreza integracyjna

Post autor: Clamor »

Ostatnio sporo się zastanawiam nad zorganizowaniem imprezy integracyjnej w swojej firmie, jednak nie wiem na jakie miejsce warto się zdecydować. Sporo myślałem o tym resorcie na mazurach https://jablon-resort.pl/meetingsevent/. Myślicie, że będzie to odpowiednie miejsce do takiego wydarzenia? Z tego co widzę to mają oni sporo pozytywnych opinii.
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

minella
Posty: 166
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:51 am

Re: Impreza integracyjna

Post autor: minella »

Dla mnie najlepszą imprezą integracyjna na jakiej ostatnio byłam są te warsztaty kulinarne cookup/pl/k/warsztaty/ , ale nie tylko mi się tam bardzo podobało, bo każdy był zachwycony i ten kto gotuje i tacy co wcale nie wchodzą do kuchni, super zabawa!

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Impreza integracyjna

Post autor: wiktoriaula »

Każdy kto pracuje wie, że dobre relacje między pracownikami są kluczem do dobrej atmosfery podczas pracy. Jeśli zastanawiacie jak prawnie wygląda kwestia imprez integracyjnych np. podczas godzin pracy to zajrzyjcie na stronę beskidzka24/pl/impreza-integracyjna-pomysly-organizacja-i-regulacje-prawne/ gdzie znajdziecie odpowiedzi na te i wiele innych pytań. Znajdziecie także pomysły na różnego typu spotkania.

agentka
Posty: 210
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:34 am

Re: Impreza integracyjna

Post autor: agentka »

Imprezy integracyjne sa super, u nas w firmie organizujemy co jakis czas :) Zazwyczaj odbywaja sie w Karczmie Kujawskiej w Inowroclawiu, jak dla mnie jedna z najlepszych knajp, obsluga na poziomie, wszystko zawsze do dogadania w kwestii takich imprez firmowych

paryska
Posty: 51
Rejestracja: czw sie 27, 2020 12:54 pm

Re: Impreza integracyjna

Post autor: paryska »

Obecnie sporo imprez jest związana z jakimś jednym tematem przewodnim.U mnie w pracy, w tym roku była impreza dotycząca sportu, a ściślej mówiąc tenisa.Każdy musiał zakupić rakietę domtenisa/pl/rakiety zestaw piłek i rozegrać między sobą meczyk. Oczywiście dla najlepszych były przewidziane nagrody.Impreza była zabawna,fajna i można było zgubić kilka kilogramów.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Impreza integracyjna

Post autor: zuzula12 »

Byłem organizatorem wieczoru kawalerskiego mojego najlepszego przyjaciela i zdecydowałem się zorganizować wieczór w najlepszym klubie nocnym w Warszawie - hustlerclub/pl/ . Impreza przebiegła fenomenalnie, polecam wszystkim zaitneresowanym.

kendal
Posty: 673
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Impreza integracyjna

Post autor: kendal »

Jeśli faktycznie myślicie o tym, aby zorganizować imprezę firmową to wybierzcie lokal, który ma doświadczenie w tym temacie. Ze swojej strony polecam ranchopodbocianem/pl Piękne miejsca, a obsługa pierwsza klasa. Ze wszystkim można się dogadać.

roomia
Posty: 222
Rejestracja: wt paź 06, 2020 9:54 pm

Re: Impreza integracyjna

Post autor: roomia »

Organizujesz imprezy integracyjne poznań? Agencja eventowa może być bardzo pomocna w osiągnięciu sukcesu. Planiści wydarzeń z doświadczeniem i wiedzą mogą zadbać o każdy aspekt wydarzenia, od najdrobniejszych szczegółów po duży obraz. Dzięki niezawodnej agencji eventowej nie ma potrzeby martwić się o planowanie i realizację wydarzenia, ponieważ wszystko zostanie dopilnowane.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Impreza integracyjna

Post autor: kobietki33 »

Jeśli chcecie zorganizować wypasioną imprezę okolicznościową ale nie macie pomysłu w jaki sposób to uczynić, to moim zdaniem warto sięgnąć pod ten link https://tryzyg.pl/ gdzie znajdziecie wiele bardzo interesujących oraz praktycznych porad. Moim zdaniem warto inspirować się merytorycznymi treściami w sieci.

Julia66
Posty: 438
Rejestracja: pn sie 17, 2020 5:16 pm

Re: Impreza integracyjna

Post autor: Julia66 »

Gdzie zorganizować?

ODPOWIEDZ