Sklep medyczny

marzenka22Walc1
Posty: 2
Rejestracja: sob maja 16, 2020 8:38 am

Sklep medyczny

Post autor: marzenka22Walc1 »

Polecam bardzo fajny sklep z artykułami medyczny med-store, oferują specjalistyczny sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny pomagający leczyć urazy i schorzenia układu ruchowego. Kupiłam u nich skoliometr , w bardzo atrakcyjnych cenach. Można naprawdę dużo pieniędzy zaoszczędzić. Bardzo polecam.

Claudia
Posty: 17
Rejestracja: wt maja 19, 2020 2:34 pm

Re: Sklep medyczny

Post autor: Claudia »

Dzieki za rekomendacje.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Sklep medyczny

Post autor: moa »

Ja korzystałam z oferty sklepu medycznego Strefa Zdrowia z Nysy, bo musieliśmy kupić wiele sprzętu i artykułów, dla babci, która się połamała i obecnie w zasadzie nie chodzi strefa-zdrowia/com/pl/opieka-domowa,158.html. Tam mają fajną, rozbudowaną ofertę, korzystne ceny, no i jeszcze dodatkowo bez problemu udaje się u nich uzyskać refundację z NFZ, nawet sami o tym przypominają, polecam ich gorąco.

maksa
Posty: 31
Rejestracja: śr lip 08, 2020 12:09 pm

Re: Sklep medyczny

Post autor: maksa »

To ja polecam sklep medyczny, z którego my wynajmowaliśmy sprzęt, jak dziadek po wypadku jeszcze u nas mieszkał - ZAWMED w Nowym Tomyślu zawmedsklepmedyczny/pl/oferta. Oni mają bardzo kompleksową ofertę, dobre ceny i przede wszystkim sami informują i tłumaczą jak uzyskać dofinansowanie na sprzęt. Są uczciwi i mają sympatyczną obsługę, polecam.

matra
Posty: 76
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:33 am

Re: Sklep medyczny

Post autor: matra »

Też ostatnio rozglądałam się za odpowiednim sklepem medycznym. W końcu trafiłam na ofertę firmy rehamed/com/pl/ i mogę ich polecić również wam. Firma ta ma szeroki wybór wysokiej jakości sprzętu medycznego i artykułów medycznych. Dodatkowo mają całkiem niezłe ceny.

Tiburowski
Posty: 41
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 am

Re: Sklep medyczny

Post autor: Tiburowski »

Ja mogę polecić tu wypożyczalnię sprzętu medycznego Mil-Med mil-med.eu/oferta . Korzystaliśmy z ich oferty przy wypożyczaniu łóżka rehabilitacyjnego dla mojej babci. Bardzo przystępne ceny i sprzęt wysokiej jakości. Zdecydowanie lepsza opcja niż zakup takiego sprzętu.

oran
Posty: 50
Rejestracja: wt lip 07, 2020 9:10 am

Re: Sklep medyczny

Post autor: oran »

My sprzęt medyczny kupiliśmy w sklepie medycznym Medicall z Piotrkowa Trybunalskiego medicallsklep/pl/produkty. Tam maja fajna obsługę, która zna się na tym co robi, potrafi doradzić, powiedzieli nam nawet jak uzyskać dofinansowanie z NFZu. Do tego wyróżniają ich niskie ceny i szeroka gama produktów, polecam.

moira
Posty: 51
Rejestracja: śr wrz 02, 2020 8:51 am

Re: Sklep medyczny

Post autor: moira »

Jeżeli rozglądacie się za specjalistyczną aparaturą laryngologiczną to polecam wam skontaktować się z firmą techmedica.eu/ Sama obecnie korzystam ze sprzętu medycznego od nich zakupionego i jestem z niego bardzo zadowolona.

Kermit
Posty: 19
Rejestracja: wt paź 06, 2020 4:08 pm

Re: Sklep medyczny

Post autor: Kermit »

Można też zajrzeć na stronę omnes/pl/diatermia. Oczywiście zależy, czego potrzebujecie, ale z powodzeniem wyposażycie zarówno profesjonalny gabinet rehabilitacyjny, jak i domowy, tym bardziej, że oferują leasing produktów, więc na czas rekonwalescencji będzie jak znalazł.

saymyname
Posty: 195
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Sklep medyczny

Post autor: saymyname »

Natomiast mój znajomy ostatnio pokazał mi oferty firmy Medus. Tam można kupić chociażby takie medus/pl/sprzetuzywany/kategoria-produktu/schodolazy/ schodołazy, które niepełnosprawnej osobie ułatwią przemieszczanie. W szczególności jest to doskonałe rozwiązanie, kiedy nie możemy przeprowadzić zmian architektonicznych. Oczywiście w zależności od jej formy mogą pozwalać danej osobie na przemieszczanie się wraz z jej wózkiem inwalidzkim.

ODPOWIEDZ