Sklep medyczny

aldona
Posty: 90
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:33 am

Re: Sklep medyczny

Post autor: aldona »

Jak chodzi o naprawdę dobry sklep medyczny z zaopatrzeniem przeciwko koronawirusowi to polecam Ci się zainteresowac stroną jaką jest inmed/pl Znajdziesz tutaj bardzo interesujące oferty odnośnie sprzętów które pomogą Ci w walce z pandemią. Ceny są bardzo atrakcyjne.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Sklep medyczny

Post autor: wiktoriaula »

Sklep medyczny to miejsce, gdzie ze spokojem można się zaopatrywać, gdyż produkty posiadają niezbędne certyfikaty i spełniają normy. Na pewno w każdym gabinecie przyda się szafka medyczna w której można przechowywać niezbędne wyposażenie. Hurtownia medyczna Medyczny.store oferuje szeroki wybór produktów w bardzo dobrej jakości oraz cenach, więc bez problemu można się tam zaopatrywać jeśli chcecie mieć pewność, że są tam najwyższej jakości urządzenia czy meble.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Sklep medyczny

Post autor: modnisia34 »

A nie widzieliście może w necie ofert na laski do podpierania ? przejrzałam już kilkanaście sklepów medycznych i nigdzie nie znalazłam odpowiednich dla siebie ofert. Musze także kupi kompresy ale laska jest dla mnie priorytetem. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź od was :)

Majka_
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2020 2:24 pm

Re: Sklep medyczny

Post autor: Majka_ »

Świetnej jakości sprzęt medyczny można znaleźć na tej stronie uniformix/pl/pol_m_Akcesoria-325.html lubię ten sklep także za szczegółowy opis i duży wybór produktów. Obsługa sklepu jest bardzo miła i pomocna, widać że klient jest tu na pierwszym miejscu :)

mamonka
Posty: 73
Rejestracja: sob sty 30, 2021 4:38 am

Re: Sklep medyczny

Post autor: mamonka »

Jeżeli szukacie bardziej sklepu medycznego po to, by wyposażyć swój gabinet lekarski lub kosmetyczny w niezbędne artykuły, to w sklepie lumamed/pl/ na pewno wszystko znajdziecie. Różne akcesoria jak i urządzenia.

soya
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Sklep medyczny

Post autor: soya »

Z całą pewnością warto postawić na Medyczne Store , tam chociażby znalazłam doskonały sprzęt fizykoterapia . Dzięki , któremu będę mogła prowadzić zajęcia rehabilitacyjne. Tam mają naprawdę wysokiej jakości artykuły, co warto zaznaczyć.

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Sklep medyczny

Post autor: ewaO »

Jeśli planujecie kupno ultrasonografów to będziecie zadowoleni z oferty firmy GEMED gemed/pl/ Są autoryzowanym dystrybutorem Samsung. Mają wysokiej klasy sprzęt nowy, jak i używany, oferują także szkolenia, serwis oraz doradztwo techniczne. Szczegóły sprawdźcie sobie na ich stronie internetowej, mają tam opisaną część oferty, w tym konkretne modele. Od siebie mogę powiedzieć, że sprzęt u nich kupiony sprawdza się u nas znakomicie, jesteśmy z wyboru zadowoleni.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Sklep medyczny

Post autor: Aśka »

Cóż ja całkiem niedawno kupowałam własnie fartuchy jednorazowe medyczne były mi potrzebne do mojego zawodu. Mają tam bowiem różnego rodzaju sprzęt oraz akcesoria do wyposażenia laboratorium, apteki czy przychodni. Wybór jest tam naprawdę ogromny. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Sklep medyczny

Post autor: litovelek »

ja całkiem niedawno widziałam fajne torby medyczne na sklepie mają dobre i solidne oraz wysokiej jakości ceny.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Sklep medyczny

Post autor: paulajanicka »

Jeśli szukacie dobrego miejsca do zaopatrzenia swojego gabinetu dentystycznego, gdzie jak wiadomo bardzo ważne są środki do uszczelniania do warto zajrzeć do sklepu E-Marku. Zapewniają tam bardzo szeroki wybór asortymentu, między innymi środki do uszczelniania, które mają płynną konsystencję i właściwości, dzięki którym idealnie wypełniają każdą szczelinę i zagłębienie. Można je zakupić w bardzo dobrej cenie.

ODPOWIEDZ