Sklep medyczny

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Sklep medyczny

Post autor: Dominiśka »

Ja wyposażenie do swojej apteki wzięłam w leasing dzięki pomocy leasing.sos/pl/ . Tą firmę poleciła mi moja przyjaciółka, ponieważ korzystała już z ich usług i bardzo sobie chwaliła współpracę.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Sklep medyczny

Post autor: modnisia34 »

Moim zdaniem warto korzystać tylko i wyłącznie z najlepszego sprzętu medycznego. Jak ktoś z was poszukuje tego typu firmy to bardzo proszę inmed/pl/ zobaczyć sobie ofertę. Mają wszystko od specjalistycznych łóżek, lamp aż do systemów wentylacyjnych. Wszystko to w atrakcyjnej cenie i z pełnym zapleczem serwisowym.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Sklep medyczny

Post autor: kobietki33 »

Ostatnio udało mi się zrobić zakupy w świetnym sklepie medycznym, który znajdziecie pod tym adresem: medicamask/pl/fartuch-chirurgiczny-EN-13795 . Posiadają między innymi maseczki ochronne w bardzo dobrych cenach. Jeśli szukacie tego typu produktów to uważam, że to idealny sklep online z tego typu wyposażeniem medycznym.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Sklep medyczny

Post autor: zuzula12 »

Może szukacie ofert na Torby Medyczne z wyposażeniem ja właśnie takie akcesoria medyczne widziałam w medycznym sklepie internetowym. Tam macie szeroki wybór i atrakcyjne ceny. Sprawdźcie sobie.

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Sklep medyczny

Post autor: Lana »

Warto poszukać dobrego i zaufanego sklepu medycznego. Słyszałam, że ten taki jest megamedic/pl/cisnieniomierze . Ich ciśnieniomierz ma wysoką wiarygodność, dlatego osoby chore mają pewność, że ich odczyt jest dokładny i na czas będą mogły wziąć leki. Ten ciśnieniomierz jest nawet wykorzystywany w szpitalach i gabinetach medycznych. Myślę, że warto mieć sprawdzony sprzęt pod ręką.

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Sklep medyczny

Post autor: Dominiśka »

Moim zdaniem warto również kupić porządny czepek operacyjny . My właśnie dosyć często zamawiamy tutaj odzież medyczną, która zapewnia doskonałą ochronę i jest bardzo wygodna

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Sklep medyczny

Post autor: Dominiśka »

Najważniejsze jest by dobrać odpowiednie szwy wchłanialne . Tutaj znajdziecie bardzo wiele przydatnych informacji na temat doboru szwów także warto tutaj zajrzeć

nadrus16
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:42 pm

Re: Sklep medyczny

Post autor: nadrus16 »

Zajmujecie się masażem? Posiadacie swój gabinet? Potrzebujecie odpowiedniego wyposażenia do takiego gabinetu? Jeśli tak to warto mieć namiar na sklep medyczny polskiego producenta Juventas. Tutaj juventas/pl/skladane-stoly-do-masazu/ kupicie między innymi stoły składane potrzebne do masażu, które są niezwykle wygodne i komfortowe, a to bardzo ważne w tej branży. Sama posiadam dwa i jestem z nich bardzo zadowolona, bo mają bardzo lekką i stabilną konstrukcję i bardzo łatwo je złożyć, a to bardzo ważne cechy takiego sprzętu :)

patka
Posty: 236
Rejestracja: czw lis 05, 2020 9:24 am

Re: Sklep medyczny

Post autor: patka »

A co ze sprzętem rehabilitacyjnym? Czy wiecie, gdzie najlepiej go szukać? Polecam Wam sklep medyczno-rehabilitacyjny Musi Med. Ten sklep jest naprawdę świetnie wyposażony i każdy znajdzie tam coś dla siebie - to między innymi orteza na łokieć: musi-med/pl/pl/blog/Orteza-stawu-lokciowego-kiedy-i-komu-moze-sie-przydac/6 .

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Sklep medyczny

Post autor: Aśka »

Ja mam w planach zakup fartuchów flizelinowych. Mają wiele zastosowań - przede wszystkim chroni przed przenoszeniem zanieczyszczeń, bakterii oraz wirusów. Na dada.edu/pl/ znajdziecie więcej informacji na ten temat

ODPOWIEDZ