Jaką sale konferencyjną wybrać?

Awatar użytkownika
Gacei54
Posty: 511
Rejestracja: pn sty 06, 2020 8:01 pm

Jaką sale konferencyjną wybrać?

Post autor: Gacei54 »

Hejka! Zastanawiam się ostatnio nad zorganizowaniem konferencji we Wrocławiu, jednak nie mogę jak na razie wybrać żadnej sali. Korzystaliście już z takich usług i możecie polecić jakieś centrum konferencyjne? Zależy mi na tym, żeby takie sale były naprawdę przestronne. Nie chciałbym, żeby moi pracownicy się w nim kisili. Dzisiaj rano wpadłem na tą stronę http://www.terminalhotel.pl/centrum-kon ... e-wroclaw/ . Co o niej sądzicie?
Potrafię nie zauważać, czego zauważać nie chcę; potrafię się uśmiechać przez smród.

dzieciaczek
Posty: 34
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:14 pm

Re: Jaką sale konferencyjną wybrać?

Post autor: dzieciaczek »

To dość trudne wyzwanie. Bo z jednej strony takich sal konferencyjnych jest wiele ale nie każda jest w pełni wyposażona. Dlatego też ja w cale się za to nie zabieram tylko wolę zaufać specjalistom. I tak też zwróciłam się o pomoc do agencji Eventomi która doskonale poradzi sobie z całkowitą organizacją takiej konferencji. Przynajmniej nie muszę się martwić o to czy aby wszystko mam załatwione. Poza tym zatrudniają sztab ludzi pełnych entuzjazmu i energii która doskonale przekłada się na ich realizację

ODPOWIEDZ