Własna strona internetowa

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Własna strona internetowa

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli chcecie stworzyć własną stronę internetową, to myślę, że ta firma sprawnystart/pl/ mogłaby wam w tym pomóc. Wy wybierzecie szablon, a pracownicy firmy stworzą dla Ciebie idealną wizytówkę waszej firmy w sieci. To prostsze i bezpieczniejsze rozwiązanie :) Dajcie znać , co o tym sądzicie.

Iwonka
Posty: 148
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:29 am

Re: Własna strona internetowa

Post autor: Iwonka »

Najlepiej moim zdaniem stworzenie strony internetowej powieżyć specjaliście. Ale najpierw warto pomyśleć o dobrym np laptopie. Bardzo duży wybór znajdziecie w tym sklepie internetowym tu itnes/pl/ Są tu laptopy różnych marek, a też można dostać odpowiednie oprogramowanie. Sparwdźcie sami - warto.

Lana
Posty: 200
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:42 pm

Re: Własna strona internetowa

Post autor: Lana »

Dziś firma bez strony www praktycznie nie istnieje. Dlatego ważne jest, by już na początku działalności stworzyć taką stronę. Są na rynku profesjonalne firmy, które zajmują się ich wykonaniem. Od siebie mogę Ci zaproponować Internetowe strony www - tutaj ich znajdziesz g.page/internetowe-strony-www . Solidni i z doświadczeniem. Ich strony są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale i bardzo funkcjonalne. Podpytaj o szczegóły, jestem pewna, że coś zaproponują.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Własna strona internetowa

Post autor: kendal »

Odpowiednie przygotowanie i stworzenie strony nie jest prostą sprawą dlatego ja chciałabym znaleźć odpowiednich specjalistów. Znalazłam namiary na firmę z Poznania, która zajmuje się takimi aspektami jak tworzenie stron internetowych.

modnisia34
Posty: 333
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:14 pm

Re: Własna strona internetowa

Post autor: modnisia34 »

Jak chcesz mieć własną stronę internetową to możesz to zlecić zewnętrznej firmie albo wykorzystać ofertę domeny/pl/ gdzie nie tylko wykupisz domenę oraz hosting ale także certyfikaty SSL. Najważniejsze jest jednak że masz kreatora stron przy pomocy którego łatwo zrobisz stronę internetową.

zuzula12
Posty: 1504
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Własna strona internetowa

Post autor: zuzula12 »

Jeżeli prowadzicie własny sklep lub jakikolwiek biznes, to na pewno będziecie zainteresowani ofertą firmy Edikson. W ofercie ich produktów znajdziecie kasy fiskalne gdynia oraz wiele innych kas, drukarek i terminali. Sam korzystam z ich usług od lat, ponieważ cenię sobie jakość w rozsądnej cenie.

Aśka
Posty: 353
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Własna strona internetowa

Post autor: Aśka »

Aby skutecznie zarządzać stroną internetową warto jest skorzystać z pomocy profesjonałów. Kliknij lencia/pl/audyt-seo/ i zapoznaj się z ofertą, ta firma dokłada wszelkich starań, aby w sposób maksymalnie zrozumiały przekazać wytyczne, dzięki którym kondycja witryny ulegnie znacznej poprawie.

offensive
Posty: 53
Rejestracja: wt gru 07, 2021 12:48 pm

Re: Własna strona internetowa

Post autor: offensive »

Kilka miesięcy temu założyłam własną stronę internetową dla sklepu internetowego i całkiem nieźle mi to poszło. Aktualnie mam na stronie dodany cały swój asortyment, jest możliwe też zrobienie płatności, także bardzo ładnie to wygląda. Na początku nie miałam pomysłu na nazwę, ale jak już wymyśliłam to na stronie mhw/pl/domeny sprawdziłam czy jest dostępna, a potem zamówiłam. Jak szukacie taniej możliwości kupna domeny to w mhw ją znajdziecie.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Własna strona internetowa

Post autor: furka »

jeśli zakładasz swój sklep internetowy, to jak najbardziej powinieneś mieć swoją stronę internetową. Nie zapomnij również o systemie płatności online. Teraz wybór płatności jest ogromny. Polecam ci ten artykuł https://www.softikom.pl/biznes/finanse/ ... oocommerce , żebyś mógł się zapoznać z tym tematem.

Fermina
Posty: 77
Rejestracja: śr lut 10, 2021 6:11 pm

Re: Własna strona internetowa

Post autor: Fermina »

Zawsze jak prowadzimy biznes to warto stronę mieć. Podobnie ze sklepem w sieci, to zawsze udogodnienie. Warto jednak pamiętać, aby zapewnić wszelkie udogodnienia dla kupujących. Dobrze jest mieć system ratalny, wiem ze na Shoper, dobrze sprawdzają się IRaty https://iplatnosci.pl/wspolpraca/ warto przejrzeć ich ofertę.

ODPOWIEDZ