Jaką wybrać podyplomówkę?

Claudina
Posty: 56
Rejestracja: pn cze 01, 2020 12:06 pm

Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: Claudina »

Witam, kto z Was jest lub był na studiach podyplomowych? Co studiowaliście?

Fabia
Posty: 50
Rejestracja: wt mar 17, 2020 7:50 pm

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: Fabia »

Ja :) robiłam podyplomówkę z ZZL dwa lata temu na Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie

Claudina
Posty: 56
Rejestracja: pn cze 01, 2020 12:06 pm

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: Claudina »

Jak wyglądają takie studia?

Kamila
Posty: 387
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: Kamila »

Moim zdaniem na pewno warto sobie dodatkowo jeszcze zrobić jakiś kurs języka obcego. Co powiecie na kurs duńskiego? Widziałam ostatnio na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/dunski/online, że Szkoła Językowa ProfiLingua takie właśnie kursy oferuje :) Co o tym sądzicie?

Fabia
Posty: 50
Rejestracja: wt mar 17, 2020 7:50 pm

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: Fabia »

Jak wyglądają takie studia?
Są na pewno zupełnie inne niż normalne. Zjazdy mieliśmy w weekendy na jakies 7 godzin zajęć. Forma zajęć była bardzo ciekawa, bo głównym celem prowadzących nie było przekazanie wiedzy jaką oni chcą przekazać i sprawdzenie tego na egzaminie. Wykładowcy byli otwarci na nasze sugestie, często rozmawialiśmy o konkretnych przypadkach z naszej pracy. Bo głównie na tych studiach były osoby, które pracowały w tym zawodzie albo własnie się przebranżawiali, żeby mieć lepszą pracę.

Claudina
Posty: 56
Rejestracja: pn cze 01, 2020 12:06 pm

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: Claudina »

No właśnie ja pracuję w zawodzie, do którego nie mam przygotowania i mnie to mega stresuje, bo nie mam podstawowej wiedzy, musze cały czas szefowej o wszystko pytać albo szukac w internecie pomocy

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: grama »

A po czym?

Fabia
Posty: 50
Rejestracja: wt mar 17, 2020 7:50 pm

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: Fabia »

No właśnie jaka branża?

Claudina
Posty: 56
Rejestracja: pn cze 01, 2020 12:06 pm

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: Claudina »

Pracuję w firmie windykacyjnej i teraz z rozliczeń przeniesiono mnie do księgowości. A to nie łatwy temat :/

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: Jaką wybrać podyplomówkę?

Post autor: sepa »

Musisz ogarnąć co chcesz robić i co się opłaca. Polecam skorzystanie z pomocy profesjonalisty. Moja młodsza siostra miała podobny problem, ale gdy wybierała się na studia. Ona skorzystała z doradztwa edukacyjnego – TalentMap w Warszawie
talentmap/pl/oferta/. Oni mają bardzo fajne ceny, a do tego świetnych fachowców, którzy potrafią doradzić i określić nasze faktyczne możliwości i zdolności. To dzięki nim siostra poszła na chemię, a nie na medycynę, co wyszło jej na dobre, polecam.

ODPOWIEDZ