Emerytura

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Emerytura

Post autor: flow »

Pracowaliście/pracujecie za granicą? Moja mama przez lata pracowała w Norwegii i teraz przeszła na emeryturę. Niestety miała problem z uzyskaniem emerytury z tego kraju (z polską szybciej poszło niż z norweską), dlatego zdecydowałyśmy się zwrócić do firmy, która pomoże nam to wyegzekwować - NORVEGIA Tomasz Kowalczyk norvegia/com/pl/uslugi/emerytura. Firmę polecam serdecznie, oni maja doświadczenie w tego typu pracach, mają też bardzo dobre ceny, wiec nie wydałyśmy majątku na ich usługi, a sprawa zakończyła się pomyślnie :).

kard
Posty: 6
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 3:44 pm

Re: Emerytura

Post autor: kard »

Dobrze, że udało wam sie to załatwić :)

camio
Posty: 93
Rejestracja: pn sty 27, 2020 8:46 pm

Re: Emerytura

Post autor: camio »

Czy IKE jest waszym zdaniem opłacalne? Niby jeszcze nie mam trzydziestki, ale martwię się o swoją przyszłość.

bastylia
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 29, 2021 10:54 am

Re: Emerytura

Post autor: bastylia »

Na pewno PPK jest opłacalne, nawet już niektórzy dokładnie to przeanalizowali na podstawie minionego roku, tu rogala/pl/ponad-150-zysku-w-ppk-po-zaledwie-12-miesiacach/ możesz o tym dokładniej poczytać a warto bo być może uchroni Cię to przed pochopną decyzją

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Emerytura

Post autor: nata29 »

A tutaj zycieseniora/com/finanse/pracujacy-emeryt-a-ponowne-przeliczenie-emerytury już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Macie tam ciekawy artykuł na temat pracującego emeryta i ponownym przeliczeniu emerytury. Dzięki temu można bowiem sporo zyskać. Właśnie dlatego tak wiele osób pracuje, pomimo tego, iż otrzymuje to świadczenie.

paryska
Posty: 51
Rejestracja: czw sie 27, 2020 12:54 pm

Re: Emerytura

Post autor: paryska »

Wielu ludzi,nawet tych młodych,zastanawia się już teraz co będzie w przyszłości,czy nasze emerytury nie będą zbyt niskie,czy będzie nas stać na godne życie.Sporo pomysłów na to, by te świadczenie podnieść,znajdziemy na stronach Generali Investments, jest to towarzystwo funduszy inwestycyjnych ,działające na naszym rynku od 25 lat.Dzięki ich wsparciu,pomocy,doradztwu szybko dowiemy się jak oszczędzać na przyszłą emeryturę,co to jest IKE,jak odbywa się dziedziczenie ike czy jest to inwestycja opłacalna czy też nie.

ODPOWIEDZ