studia medyczne - Warszawa

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

studia medyczne - Warszawa

Post autor: dixii »

czołem :) zamierzam złozyć papiery na kierunek medyczny - sama jeszcze nie zdecydowałam czy ma to być fizjoterapia czy może coś innego. mieszkam w Warszawie i tu rozglądam się za jakąś dobrą uczelnią. ktoś pomoże w wyborze :)?

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: studia medyczne - Warszawa

Post autor: yoolka »

Jesli chodzi o kierunek to juz kwesita tego co chcesz robić w życiu zawodowym za kilka lat, ja jestem po fizjoterapii wlasnie na Mazowieckiej Uczelni Medycznej w Warszawie. Mają tu też inne kierunki jak pielęgniarstwo czy nawet położnictwo :)

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: studia medyczne - Warszawa

Post autor: haanka »

ja skladam papiery na poloznictwo na MUM też :) jedna z lepszych iuczelni medycznych w kraju a juz w Warszawie to na pewno. przeczytałam mnóstwo opinii na ich temat i ludzie mają dobre zdanie także coś jest na rzeczy.

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

Re: studia medyczne - Warszawa

Post autor: dixii »

dzięki dziewczyny za namiar, zerkne zaraz co tam proponuja. a to juz rekrutacja trwa?

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: studia medyczne - Warszawa

Post autor: haanka »

tak, już możesz składać papiery ( najpierw formularz musisz wypełnić). na ich stronie znajdziesz szczegolowe informacje. to co może do zobaczenia w pazdzierniku? :)

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

Re: studia medyczne - Warszawa

Post autor: dixii »

no tak, wszystko wskazuje na to, ze być może się zobaczymy :) dopełniłam już wszystkich formalności, złożyłam papiery i teraz w sumie zostało już tylko czekać na pazdziernik :)

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: studia medyczne - Warszawa

Post autor: haanka »

no to są świetne wiadomości, super :) jestem pewna, ze będziesz zadowolona z tego wyboru uczelni :)

dixii
Posty: 58
Rejestracja: wt kwie 14, 2020 9:54 pm

Re: studia medyczne - Warszawa

Post autor: dixii »

Nastawienie mam bardzo pozytywne, chęci do nauki też są także musi być dobrze :) raz jeszcze dzięki za wsparcie i pomoc i być może do zobaczenia gdzieś na uczelni :)

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: studia medyczne - Warszawa

Post autor: haanka »

i jak tam wrażenia po rozpoczęciu ? jak pierwsze zajęcia ? mam nadzieje, ze zapał nie umknął gdzieś a jest tylko lepiej ;p

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: studia medyczne - Warszawa

Post autor: Kamila »

A czy podczas studiów mieliście również czas na jakieś dodatkowe kursy, na przykład z języków obcych? Ja planuję się zapisać na kurs języka francuskiego, którego ofertę znalazłam na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/francuski/online. Czy ktoś z Was miał wcześniej do czynienia ze szkołą językową ProfiLingua? I jak wrażenia?

ODPOWIEDZ