Gastronomia

grama
Posty: 50
Rejestracja: pt lip 03, 2020 10:54 am

Gastronomia

Post autor: grama »

Jak szukacie pysznych grzybków suszonych, to bardzo polecam skorzystać z oferty firmy SEWERYN z Krakowa grzybylesne.eu/produkty/. Teściowa pracuje w gastronomii i do swojej działalności zaopatruje się tylko u nich, mają szeroki asortyment, grzyby są bardzo dobrej jakości, smakują super, no i są w dobrej cenie. Jak potrzebujecie do siebie, to serdecznie polecam.

moa
Posty: 59
Rejestracja: śr lip 01, 2020 2:47 pm

Re: Gastronomia

Post autor: moa »

Dobrze wiedzieć, u mnie siostra ma taką mini restaurację i ogromnym powodzeniem u niej cieszą się oranżady, które kupuje od producenta AJKA ajka-napoje/pl/. Te oranżadki są w świetnych cenach, a smakują jak te prawdziwe oranżady, które kiedyś można było kupić w każdym sklepie. Możesz podrzucić pomysł teściowej, jeśli ma restaurację, bo te oranżadki to taki wabik na klientów, ja je uwielbiam, polecam.

flow
Posty: 53
Rejestracja: czw lip 02, 2020 1:08 pm

Re: Gastronomia

Post autor: flow »

Jakbyście szukały wyposażenia lokalu gastronomicznego, to bardzo fajne stoły, okapy, szafki, itp. znajdziecie u producenta ALKOS z Będzina alkos/pl/50-sklep. Oni mają bardzo fajne meble, ze stali nierdzewnej, łatwe w utrzymaniu czystości, super użytkowe, no w świetnej cenie. Sama mam od nich okap i działa super.

Kobietka
Posty: 5
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:10 pm

Re: Gastronomia

Post autor: Kobietka »

Mnie interesują bardziej sklepu online, dlatego tylko takich przeglądam oferty. Teraz do wyposażenia mojej restauracji potrzebuję nowej zmywarki. Pomyślałam o takiej taśmowej, które znalazłam w ofercie tego sklepu > multigastro/pl/pl/c/Zmywarki-tasmowe/2968 Zauważyłam, że mają na prawdę duże promocje. Niektóre nawet są o połowę tańsze, a przy takich cenach, każdy procent zniżki ma znaczenie. Co o tym myślicie ?

ewaO
Posty: 106
Rejestracja: czw lip 02, 2020 9:11 pm

Re: Gastronomia

Post autor: ewaO »

Z kolei jeśli chodzi o dobrej jakości olej to my olej rzepakowy i słonecznikowy kupujemy w rozsądnych cenach w ERJOX erjox/pl/ Firma jest solidna, rzetelna, olej jest świetnej jakości, także stale z nimi współpracujemy, bardzo nam odpowiadają. Działają na terenie kraju i całej UE, także warto ich sobie sprawdzić.

nero
Posty: 58
Rejestracja: wt lip 07, 2020 10:23 am

Re: Gastronomia

Post autor: nero »

Jeżeli potrzebujecie do siebie soli ze sprawdzonego źródła, to polecam sól spożywczą z firmy Kamsol z Wieliczki kamsol/pl/produkty/sol-spozywcza,2,16. Moja mama prowadzi gastronomię i używa ich soli od lat, sprawdza się super, mają też bardzo fajne ceny, a sól jest oczyszczona i wysokiej jakości, polecam.

hannah
Posty: 241
Rejestracja: wt maja 26, 2020 10:30 am

Re: Gastronomia

Post autor: hannah »

W gastronomii bardzo ważne jest odpowiednie wyposażenie. Warto więc zainteresować się różnymi akcesoriami i dekoracjami gastronomicznymi. Duży ich wybór znajdziecie w sklepie internetowym Polmarkus: sklep.polmarkus/com/pl/ .

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Gastronomia

Post autor: daga »

Gastronomia to mój konik, lubię zakładać prawdziwy fartuch kucharski firmy stalgast i zamieniać się w domowego kucharza. Nie porwałabym się na własną gastronomię, ale lubię uraczyć bliskich czymś wyjątkowym. A gotować nauczyła mnie mama i internet.

Amati
Posty: 72
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 7:09 pm

Re: Gastronomia

Post autor: Amati »

Waszym zdaniem lepszy jest olej słonecznikowy czy rzepakowy ? Z informacji, których szukałam w różnych źródłach dowiedziałam się, że mimo wszystko korzystniej jest stosować w kuchni olej rzepakowy. Posiada on dużo więcej kwasów tłuszczowych omega-3, korzystniejszych dla naszego zdrowia. Poza tym olej rzepakowy góruje nad olejem słonecznikowym i innym olejami roślinnymi, które zawierają zbyt wiele kwasu linolowego.

nata29
Posty: 121
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:56 pm

Re: Gastronomia

Post autor: nata29 »

Musicie teraz szczególnie pamiętać o środkach do dezynfekcji. Jest to niezwykle ważne, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom. Tutaj sklep.technica/pl/dezynfekcyjne/srodek-do-mycia-i-dezynfekcji-powierzchni-5-l-ecolab-mikro-quat sobie zerknijcie. Mają tam bowiem w sprzedaży profesjonalne środki. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć, bo w ofercie jest również sprzęt gastronomiczny oraz akcesoria.

ODPOWIEDZ