Gastronomia

skrzeczka
Posty: 10
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:24 pm

Re: Gastronomia

Post autor: skrzeczka »

Powiem tak. Jeśli zależy nam na dobrze prosperującej gastronomii to przede wszystkim poszukajmy bardzo dobrego dostawcę mięsa i wędlin. Bo jednak od tego bardzo dużo zależy. To też my zdecydowaliśmy się na Karol – Zakłady Mięsne , bo wiemy że od nich wychodzi mięso bardzo dobrej jakości, gdyż trzymane jest w odpowiednich warunkach. A poza tym jest to zakład z rodzinnymi tradycjami co teraz ma także bardzo duże znaczenie.

xiao
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: Gastronomia

Post autor: xiao »

Jak widać prowadząc lokal gastronomiczny trzeba zadbać o wiele różnych kwestii. Kontakty z dostawcami są bardzo ważne ale równie istotne jest też odpowiednie wyposażenie takiego lokalu. Porządne i solidne urządzenia gastronomiczne można kupić w hurtowni Gastrosilesia gastrosilesia/pl/. Ich oferta jest kompleksowa i obejmuje te różnego rodzaju akcesoria takie jak zastawy, szkło czy garnki. Przystępne ceny, świetna jakość.

soya
Posty: 193
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Gastronomia

Post autor: soya »

Skoro mówicie tutaj o gastronomii to wiadomo, że zwłaszcza teraz w tych trudnych czasach warto byłoby postawić na pojemniki na zupę i inne, aby móc sprzedawać również na wynos. Z tego co wiem firma ecoway.supply oferuje naprawdę znakomite rozwiązania w tym kierunku. U nich można dostać przede wszystkim eko i bezpieczne dla zdrowia pojemniki.

kamilka45
Posty: 22
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:54 pm

Re: Gastronomia

Post autor: kamilka45 »

W takie gastronomi można też pomyśleć o dobrym expresie do kawy. Widziałam ciekawe propozycje na sklepteges/pl/ekspresy-do-kawy/ . Cena przystępna, wraz z gwarancją i pomocą techniczną w razie potrzeby.

saymyname
Posty: 199
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Gastronomia

Post autor: saymyname »

Z całą pewnością warto odwiedzić sobie firmę gastromania/pl, ponieważ tam jesteście wstanie zakupić praktycznie wszystko do swojego punktu gastronomicznego. Wiem, bo nawet mój brat jakiś czas temu kupował tam kloce masarskie i był bardzo zadowolony. Także jest to firma na wysokim poziomie.

mitril
Posty: 182
Rejestracja: pn lut 22, 2021 9:50 pm

Re: Gastronomia

Post autor: mitril »

Cóz ja jeszcze stosuję teraz olej rzepakowy temperatura dymienia poczytałam tylko i z tego co widze to olej rzepakowy jest najbezpieczniejszy

Kamilla36
Posty: 172
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Gastronomia

Post autor: Kamilla36 »

Gastronomia to dobry pomysł na biznes, o ile odpowiednio do tego podejdziesz. Pamiętaj, że istotne jest odpowiednie dobranie wyposażenia. Na stronie: mmgastro/pl/kontakt jest kontakt do firmy, która w swojej ofercie ma szeroki wybór dobrych jakościowo artykułów.

zuzula12
Posty: 1503
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Gastronomia

Post autor: zuzula12 »

Witam wszystkich zainteresowanych tematem, poniewaz chciałbym Wam polecić pewną oferte. Rozpoczął się sezon grillowy, więc warto zaopatrzyć sie w wysokiej jakości mięso. Osobiście mogę Wam polecić steki wołowe sklep .

Magnolia
Posty: 86
Rejestracja: wt paź 13, 2020 3:27 pm

Re: Gastronomia

Post autor: Magnolia »

Bardzo dobrej jakości mięso kurczaka i indyka w niezłych cenach kupicie w firmie STARMEAT. To mięso pochodzenia krajowego i europejskiego, z certyfikatami, także zdecydowanie warto z tą firmą współpracować. Tu ich strona internetowa starmeat/pl/oferta/mieso-z-kurczaka także wszelkie szczegóły tam znajdziecie.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Gastronomia

Post autor: jula »

Macie ogródek przy restauracji? Jakie macie meble? Ja dzisiaj trafiłam na bawarski komplet mebli do ogródka restauracji i myślę o zamówieniu tych mebli do nas. Świetnie wyglądają.

ODPOWIEDZ