Gastronomia

nadrus16
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 1:42 pm

Re: Gastronomia

Post autor: nadrus16 »

Mnie się całe życie marzyło, aby otworzyć swój własny lokal gastronomiczny i teraz właśnie jestem w trakcie realizacji tego marzenia. Otwieram swoją małą restaurację oraz sklep z wędlinami swojskiej roboty. Zainwestowałam w swoją własną wędzarnię Borniak sklep.nomart/pl/14673849-wedzarnia-cyfrowa-borniak-uwd-150, dzięki której zrobimy pyszne wędlinki, kiełbaski, boczek, a nawet sery. Takie jedzonko będzie szło jak świeże bułeczki :) znajomi już pytają!

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Gastronomia

Post autor: aklinka »

Super sprawa! A może będziesz swoim klientom oferować także świeżo wyciskane soki? Polecam kuvings wyciskarki , najlepsza marka. Można wyciskać soki z owoców i warzyw nawet tych bardzo twardych

zuzula12
Posty: 1498
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Gastronomia

Post autor: zuzula12 »

Jak często robicie zakupy w sklepach internetowych? Polecam Wam sprawdzić stronę, na której znajdziecie swojskie wyroby wędliniarskie i mięsne w naprawdę atrakcyjnej cenie. W razie jakich kolwiek pytań, wszelkie informacje o ofercie znajdziecie na stronie.

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Gastronomia

Post autor: kobietki33 »

Moim zdaniem, jeżeli zależy wam na wysokiej jakości sprzęcie gastronomicznym, to koniecznie powinniście zwrócić uwagę na zmywarkę od firmy winterhalter/com/ To naprawdę najwyższej jakości sprzęt, który nawet po kilku latach dalej jest niezawodny w swoim działaniu. Jeżeli wcześniej nie słyszeliście o tym producencie, to myślę że czas najwyższy to nadrobić.

kajaa
Posty: 190
Rejestracja: sob wrz 18, 2021 7:01 pm

Re: Gastronomia

Post autor: kajaa »

W gastronomii na pewno przydadzą się też noże masarskie. Możesz zamówić je tutaj gastrosilesia/pl/porcjomierze-nalewaki-miarki-do-alkoholu,2,4,769,51,737 Oferta tej firmy jest bardzo rozbudowana i przystępna cenowo. Bez problemu zamówisz tam praktycznie wszystko czego potrzebujesz do stworzenia własnej restauracji. Ja też od jakiegoś czasu myślę o gastronomii. Zawsze chciałam mieć restaurację.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Gastronomia

Post autor: wiktoriaula »

Posiadając własny lokal gastronomicznym kluczem do sukcesu będzie inwestowanie w porządny sprzęt, który będzie mało awaryjny i znacznie zwiększy jakość pracy. Jeśli planujecie otwarcie lokalu z kebabem to na stronie multigastro/pl/wyposazenie-restauracji-z-kebabem-o-czym-pamietac znajdziecie bardzo ciekawy artykuł na temat tego w co trzeba wyposażyć miejsce, aby zwiększyć szansę na odniesienie sukcesu.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Gastronomia

Post autor: haanka »

Zgadzam się, odpowiednie wyposażenie lokalu to podstawa sukcesu :) jeśli prowadzicie własną pizzerię czy piekarnię to na pewno przydadzą Wam się porządne piece - obrotowe, wsadowe czy termoolejowe. Wszystko to znajdziecie w ofercie firmy Bakeres bakeres/pl/. Duzy wybór sprzętu nowego i używanego, atrakcyjne ceny, sprawna i terminowa realizacja zamówień.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Gastronomia

Post autor: jula »

Nas czeka zakup nowych sprzetów chłodniczych do naszej restauracji. Widziałam, ze firma Ice Tom ma szeroki asortyment oraz oferuje montaż instalacji chłodniczych / łódź i serwis sprzętów. Znacie tą firmę? Naprawdę warto zapoznac się z jej ofertą.

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Gastronomia

Post autor: kobietki33 »

;) ;) ;) ;)

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Gastronomia

Post autor: kobietki33 »

;) ;) ;) ;)

ODPOWIEDZ