praca w charakterze opiekunki w Niemczech

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: praca w charakterze opiekunki w Niemczech

Post autor: kobietki33 »

A gdzie obecnie szukacie pracy? Co sądzicie o zatrudnieniu za granicą? Bo ja ostatnio intensywnie przeglądam ogłoszenia na MG Solutions, bo mają sporo ofert, a zależy mi właśnie na zatrudnieniu we Francji. To agencja pracy tymczasowej, która pomaga znaleźć bezpieczną pracę.

megXX
Posty: 34
Rejestracja: wt lut 09, 2021 1:07 pm

Re: praca w charakterze opiekunki w Niemczech

Post autor: megXX »

Jak ktoś to lubi to jak najbardziej:) Na pewno trzeba mieć cierpliwość i to sporo. Nie wiem jak z zarobkami, ja to bardziej wiem jak wygląda ta kwestia w Polsce. Tak na stronie fachpraca/pl/kalkulator-wynagrodzen-brutto-netto/4000-brutto/ jak coś możecie poszukać ogłoszeń o pracę, też za granicą, a i przeliczyć wynagrodzenia brutto/netto.

maleńka
Posty: 75
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:34 pm

Re: praca w charakterze opiekunki w Niemczech

Post autor: maleńka »

Tu z pewnością polecam skontaktować się z agencją nursecare24/pl/ z których to usług korzystałam osobiście. Dopasowali mi osobę którą się opiekowałam jak i pomogli przebrnąć przez wszelką dokumentację, co dla nich było prościzną.

aklinka
Posty: 295
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: praca w charakterze opiekunki w Niemczech

Post autor: aklinka »

To dość popularna praca Holandia czy praca Niemcy, wiele osób wyjeżdża pracować w charakterze opiekunki, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że nie jest to łatwy kawałek chleba

julia02
Posty: 53
Rejestracja: pt sty 29, 2021 7:51 pm

Re: praca w charakterze opiekunki w Niemczech

Post autor: julia02 »

Moja ciocia od lat wyjeżdża do pracy jako opiekunka do Niemiec właśnie, jest bardzo zadowolona z warunków zatrudnienia a sama podkreśla, że praca nie jest taka wyczerpująca jakby się mogło wydawać. Osoby które wymagają opieki często bardziej potrzebują towarzystwa i wsparcia w codziennych obowiązkach. Jeśli szukasz ofert dla siebie to najlepiej poprzez stronę SeniHelp24 . Są to sprawdzone oferty pracy samodzielnie organizowane przez firmę.

jankat
Posty: 186
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: praca w charakterze opiekunki w Niemczech

Post autor: jankat »

Gdyby Wasi podopieczni chcieli nauczyc się języka polskiego to warto wejść na stronę https://startpolish.pl/ gdzie znajdziecie rózne pomoce dydaktyczne oraz wskazówki dotyczące uczenia obcokrajowców naszego języka.

furka
Posty: 503
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: praca w charakterze opiekunki w Niemczech

Post autor: furka »

Co do pracy za granicą to pamiętajcie że tam też trzeba się rozliczać z podatku, tutaj https://zwrot-podatkow.pl macie firmę która może w tym pomóc, znają się na tym. Wielu klientów im zaufało i są zadowoleni.

ODPOWIEDZ