praca w charakterze opiekunki w Niemczech

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

praca w charakterze opiekunki w Niemczech

Post autor: yoolka »

Hej wszystkim :) Czy są na forum osoby, które pracują w charakterze opiekunki osób starszych ? Interesuje mnie wyjazd do Niemiec i szukam sprawdzonej agencji pracy, z którą warto rozpocząć współpracę. Z góry dziękuje za pomoc :)

xiao
Posty: 73
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:25 am

Re: praca w charakterze opiekunki w Niemczech

Post autor: xiao »

Chętnie podepnę się do tematu bo sama rozważam odejście z korporacji i rozpoczęcie pracy w wyuczonym zawodzie ( opiekun i asystent).

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: praca w charakterze opiekunki w Niemczech

Post autor: haanka »

ja pracuje w ten sposób już prawie 5 lat :) mogę dać Ci namiar na agencję, z którą wyjeżdzam od 3 lat ( wcześniejsze firmy to była jakaś pomyłka...).

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: praca w charakterze opiekunki w Niemczech

Post autor: yoolka »

no jasne, chętnie poznam namiary i więcej szczegółowych informacji :)

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: praca w charakterze opiekunki w Niemczech

Post autor: haanka »

To DOLCE VITA :) Oferują konkurencyjne stawki, przyznają premie za pracę w okresie świątecznym. Jest umowa, stały kontakt z koordynatorem podczas wyjazdu. Jednym słowem czujesz się bezpieczna i pracujesz w bardzo komfortowych warunkach. Szukają pracowników więc jak najbardziej warto wysyłać CV :)

yoolka
Posty: 102
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: praca w charakterze opiekunki w Niemczech

Post autor: yoolka »

oo bardzo Ci dziękuje za konkretny namiar i tak dużo informacji, nie ukrywam, ze brzmi to super i wygląda na to, ze dokładnie takiej firmy szukam. Na pewno będę się z nimi kontaktować, dzięki :)

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: praca w charakterze opiekunki w Niemczech

Post autor: Kamila »

A do jakiego kraju jeszcze warto wyjechać do pracy? Widziałam ostatnio na stronie internetowej pl.europa.jobs/praca-wegry oferty pracy na Węgrzech. Czy ktoś z Was miał okazję tam pracować? I jak wrażenia? Czy warunki pracy są dobre? Ile wynosi średnie wynagrodzenie?

Tati17
Posty: 16
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 12:05 pm

Re: praca w charakterze opiekunki w Niemczech

Post autor: Tati17 »

Ostatnio w sieci napatoczyłam się na artykuł odnośnie tego tematu na blogu - kursywgdansku/pl .To nadzwyczaj ciekawy wpis. Myślę, że można się dzięki nim dużo dowiedzieć. Sprawdźcie to sami a nie pożałujecie. Są tam zarówno inne fajne wpisy.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: praca w charakterze opiekunki w Niemczech

Post autor: haanka »

nie ma sprawy :) To jak już się z nimi skontaktujesz i uda się zorganizować jakieś spotkanie czy coś to koniecznie daj znać :) trzymam kciuki, żeby wszystko ułożyło się po Twojej myśli :)

sepa
Posty: 65
Rejestracja: czw lip 02, 2020 2:46 pm

Re: praca w charakterze opiekunki w Niemczech

Post autor: sepa »

Moja siostra pracowała swego czasu w takim charakterze. Była opiekunka takiej starszej pani, u której mieszkała w Niemczech, ogólnie się zaprzyjaźniły, starsza pani była bardzo fajna, miała nawet jakiś przodków w Polsce. Siostra jeździła do pracy busami i z tego co mówiła, to najlepsze przejazdy oferuje firma przewozowa Thunder z Mikołowa busy-slask/pl/nasze-busy, bo mają korzystne ceny, a jazda była wygodna. Sama z nimi jeździłam kilka razy i muszę jej przyznać rację, jazda z nimi jest bezpieczna =, komfortowa, polecam serdecznie.

ODPOWIEDZ