Biznes lokalny vs sklep internetowy

Awatar użytkownika
jadzka
Posty: 80
Rejestracja: sob gru 07, 2019 8:01 pm

Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: jadzka »

Hejka! Szukacie sprawdzonego sposobu na rozpoczęcie własnego biznesu? Zastanawiacie się pomiędzy postawieniem biznesu lokalnego, a sklepu internetowego? Jeśli tak, to zdecydowanie mogę wam polecić ten tekst https://kalkuluj.pl/euslugi/elektronika ... iznes.html . Znajdziecie tam naprawdę przydatne informacje o tym. Dzięki temu łatwiej będzie wam obrać drogę.
Wszystko się układa, jeśli chcemy, żeby się ułożyło. Spróbuj tylko, a będziesz szczęśliwy.

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: jula »

Ja ostatnio szukałam firmy zajmujacej się haftem komputerowym trafiłam na hft71/pl/ i chyba nawiążę współpracę z tą firmą. Zależy mi na wyprodukowaniu moich autorskich sukienek z haftem. Mam sklep online od kilku lat i chciałabym zacząć sprzedawać w nim swoje ubrania.

marysia8383
Posty: 55
Rejestracja: sob sie 01, 2020 4:21 pm

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: marysia8383 »

Obstawiam sklep internetowy, tym bardziej teraz w czasie pandemii. Pomyśl też o obsłudze płatności przez blue media bluemedia/pl/oferta/platnosci/platnosci-online. O wiele płynniej i szybciej wszystko przebiega.

akacja56
Posty: 40
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:08 pm

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: akacja56 »

Warto mieć właśnie taką płatność online jak ta dotpay/pl/ , aby klient był pewien że jego płatności w sieci odbywają się drogą bezpieczną. W taki sposób klient zawsze ufa i wraca na następne zakupy. Jak się chce to można zdziałać wiele w sieci.

danuśka
Posty: 25
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:40 pm

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: danuśka »

Zdecydowanie lepiej jest w obecnych czasach pójść w działalność internetową. Lepiej też będzie zdobyć klientów, bo internet daje nieograniczone możliwości. Ale z tym marketingiem to warto jest tutaj zatrudnić dobrą agencję marketingnaforach/pl/ która przeprowadzi dla nas udaną kampanię reklamową.

litovelek
Posty: 195
Rejestracja: śr lis 25, 2020 7:54 pm

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: litovelek »

trzeba miec też dobry internet... Na moim osiedlu Vectra dała taką ofertę, że zrezygnowaliśmy z kablówki osiedlowej. Rozwalili system. Słyszałem, że internet osiedlowy bliski upadku ze względu na ilość wypowiedzieć. A przez te kilka miesięcy nie mam się czego czepić tej Vectry. Wzorowo działa. Nic sie nie zawiesza... wiec luz

yoolka
Posty: 101
Rejestracja: śr sty 29, 2020 11:26 am

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: yoolka »

Ja sprzedaję ubrania, mam sklep stacjonarny ale prowadzę też sprzedaż internetową :) jeśli chodzi o punkt stacjonarny to zauważyłam, ze mam znacznie więcej klientów, od kiedy zwracam szczególną uwagę na prezentację ubrań. Tu warto zainwestować w porządne i naturalnie wyglądające manekiny a takie znajdziecie w sklepie sklep.moremannequins/pl/. Bardzo dobry stosunek jakości do ceny, szybka wysyłka, rozbudowana oferta.

paulajanicka
Posty: 116
Rejestracja: śr sty 20, 2021 8:21 pm

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: paulajanicka »

Myślę, że każdy ma jakieś swoje preferencje i ulubione sklepy zarówno stacjonarne jak i internetowe, jednak coraz większa ilość osób przestawia się na zakupy w sieci. Bardzo ciekawe informacje można się dowiedzieć na temat jak wyglądał wrześniowy raport koszyka zakupowego . Dzięki takim informacjom można z ciekawości sprawdzić jak wypadacie w kontekście innych osób, które również robią zakupy.

profesjonalna
Posty: 101
Rejestracja: ndz sie 30, 2020 11:30 am

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: profesjonalna »

Nie wiem, czy ja umiałabym Wam wskazać, co macie robić, ale na pewno uważam, że warto zastanowić się nad czymś takim, jak rejestracja działalności. Czasem warto iść w spółkę z o.o. i wcale nie jest powiedziane, że to prosta sprawa. Tu lawboxfirm/com/podwyzszenie-kapitalu-zakladowego-w-sp-z-o-o/ poczytajcie sobie, ile w ogóle jest załatwiania w takiej, w sumie, błahej sprawie.

furka
Posty: 499
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: furka »

Przed otwarciem takiego biznesu zastanówcie się jaką formę prawną spółki wybrać bo to ważne. Nie w każdej będziecie odpowiadać swoim majątkiem w razie bankructwa. Tutaj lubiehrubie/pl/wiadomosci/ryzyko-a-forma-prawna-spolki-gdzie-odpowiadamy-swoim-wlasnym-majatkiem/ piszą dokładniej o tym, na pewno zalecam wam przeczytanie tego.

ODPOWIEDZ