Biznes lokalny vs sklep internetowy

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: kobietki33 »

Jak jesteś dużym sklepem i chcesz dobrze działać online, to bez dobrej logistyki zginiesz. Niezależnie od tego, czy będzie to logistyka dla branży artykułów dziecięcych, czy logistyka sklepu kosmetycznego warto nawiązać współpracę z firmą, która zajmuje się na co dzień takim sprawami. Ja miałem okazję poznać trochę firmę toplogistic/pl i śmiało mogę Ci ich polecić!

Majka_
Posty: 41
Rejestracja: śr paź 21, 2020 2:24 pm

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: Majka_ »

Ja postawiłam swój biznes przenieść do internetu. Sprawę ułatwiła mi platforma b2b asiston/pl/oferta/platformy-b2b/ dzięki której w czasie rzeczywistym jestem w stanie synchronizować w moim sklepie: produkty, opisy i parametry; dostępność towarów oraz złożonych zamówień. Szczerze polecam, jeśli myślisz o biznesie online.

aklinka
Posty: 288
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:36 pm

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: aklinka »

Moim zdaniem internetowy sklep jest lepszym rozwiązanie. Z resztą możesz przeczytać QBusiness/pl wywiad i dowiedzieć się jak aktualnie stoi branża e-commerce.

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: zuzula12 »

Chciałabym wam polecić sklep internetowy 3diy.eu tutaj znajdziecie tutaj między innymi płytki, programatory, wyświetlacze, kable, obudowy, elementy mocujące, urządzenia RFID, sterowniki i wiele innych. Polecam bo to wysokiej jakości produkty w dobrych cenach.

Michaszka
Posty: 21
Rejestracja: pn cze 29, 2020 6:20 pm

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: Michaszka »

Ten i ten jest bardzo dobrym pomysłem na jakiś interes. Ale oczywiście pod warunkiem, że wiemy że tego chcemy. Ale prędzej czy później będziemy musieli pomyśleć o płatnościach online. I tak też szukając jak najlepszego rozwiązania jeśli chodzi o takie płatności to trafiłam na tę stronę bluemedia/pl/oferta/platnosci-online dzięki której wiele na ten temat mogłam dowiedzieć się.

wiktoriaula
Posty: 185
Rejestracja: wt wrz 08, 2020 10:49 pm

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: wiktoriaula »

Jeśli prowadzicie działalność lokalną, która opiera się na korzystaniu z wózków widłowych, to miejcie na uwadze, że kwestią priorytetową jest zapewnienie bezpiecznego użytkowania sprzętu. Warto dowiedzieć się czym jest książka eksploatacji wózka widłowego o i na czym polega jej uzupełnianie. Wczesne wykrycie nieprawidłowości to szansa na zminimalizowanie niebezpiecznych sytuacji z wykorzystaniem niesprawnego urządzenia.

Kamilla36
Posty: 165
Rejestracja: sob sie 15, 2020 11:03 pm

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: Kamilla36 »

Moim zdaniem warto zdecydować się na połączenie obu biznesów. Przy biznesie lokalnym warto zadbać o odpowiednie zagospodarowanie terenu przy nim. Przyjrzyj się ofercie ze strony: jumatsc/pl/kategoria/stoly-miejskie/stoly-do-gry-w-szachy/ . Moim zdaniem jest warta uwagi

Dominiśka
Posty: 832
Rejestracja: śr mar 03, 2021 9:51 am

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: Dominiśka »

Dla mnie świetnym wyborem okazała się inwestycja w wealthseed.eu/ . Ogólnie korzystam z tej aplikacji od niedawna, ale sprawdziła się u mnie super, jestem zadowolona z wyboru

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: kobietki33 »

;) ;)

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Biznes lokalny vs sklep internetowy

Post autor: kobietki33 »

;) ;)

ODPOWIEDZ