Prowadzenie sklepu stacjonarnego czy internetowego

Humoreska
Posty: 52
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 10:06 am

Prowadzenie sklepu stacjonarnego czy internetowego

Post autor: Humoreska »

Witam! Mam pytanie do tych, kto prowadzi lub prowadził sklep internetowy i stacjonarny. Jakie rozwiązania jest tańsze? Teoretycznie sklep internetowy taniej założyć, i daje niby więcej możliwości. Ale czy to tak naprawdę? Im bardziej wchodzę w ten temat, wydaje mi się, że usługi informatyka + materiały do pakowania + promowanie(żeby potencjalny klient mógł mnie zobaczyć) nie jest takie tanie(bo na pewno jeszcze coś upuściła). Wynajem,zauśmy, lokalu 35m² z zapleczem + witryny + towar...ale klient już jest.
Podzielcie się swoim doświadczeniem.
Jestem w kropce.

Marlinna
Posty: 55
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:20 pm

Re: Prowadzenie sklepu stacjonarnego czy internetowego

Post autor: Marlinna »

Mając sklep stacjonarny możesz sprzedawać online.
Tylko jedno pytanie. Jesteś pewny że "klient jest"? Na tym punkcie dużo biznesów się wykłada, dotarcie do klienta to często najtrudniejsza część biznesu.

Trzeba rownież zastanowić się nad modelem płatności https://polskabezgotowkowa.pl/ - możesz tutaj poczytać sobie o wprowadzeniu terminalu do firmy.

kobietki33
Posty: 845
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Prowadzenie sklepu stacjonarnego czy internetowego

Post autor: kobietki33 »

Firma Autopay udostępnia swoim klientom możliwość korzystania z usługi Google-pay . Google Pay to nowoczesne narzędzie płatnicze, które umożliwia szybkie i wygodne dokonywanie transakcji za pomocą urządzeń z systemem Android. Dzięki integracji z Google Pay, klienci Autopay mogą teraz jeszcze łatwiej realizować swoje płatności, korzystając z swoich smartfonów lub zegarków z systemem Android.

jankat
Posty: 212
Rejestracja: wt lut 02, 2021 8:27 am

Re: Prowadzenie sklepu stacjonarnego czy internetowego

Post autor: jankat »

Cześć, natknęłam się na stronę oferującą kształtki styropianowe, idealne do zabezpieczania przesyłek, wysyłanych przez Wasze sklepy internetowe. Sprawdźcie szczegóły tutaj: https://www.ticol.pl/sklep/produkt/kszt ... ropianowe/

furka
Posty: 575
Rejestracja: śr mar 10, 2021 3:47 pm

Re: Prowadzenie sklepu stacjonarnego czy internetowego

Post autor: furka »

Nie ukrywam, że zdecydowanie jestem fanką zakupów stacjonarnych, bo wiem, że mogę skorzystać z wielu sklepów na raz, no i mieć kupione rzeczy od razu. W https://www.milleniumhall.pl/ można zrobić zakupy, skorzystać z wielu atrakcji, aktywności, no i zjeść przepyszne jedzenie. Myślę, że koniecznie musicie pomyśleć o tym, aby się tam wybrać.

Kamila
Posty: 397
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Prowadzenie sklepu stacjonarnego czy internetowego

Post autor: Kamila »

Jeśli planujecie rozpocząć swoją przygodę z handlem, to zapewne przyda Wam się jakiś fajny, nietrudny w obsłudze program do obsługi sklepu. Z tego, co się orientuję, to tego typu oprogramowania dostarcza na przykład firma Wapro. Polecam więc w wolnej chwili zapoznać się z jej ofertą.

ODPOWIEDZ