Rekuperacja w domu czy warto

Marlinna
Posty: 44
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:20 pm

Rekuperacja w domu czy warto

Post autor: Marlinna »

Jak w temacie.
Czy warto jest montować sobie w domu rekuperację? Poważnie się nad tym zastanawiamy

Humoreska
Posty: 42
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 10:06 am

Re: Rekuperacja w domu czy warto

Post autor: Humoreska »

Polecam, mamy od 6 lat i jesteśmy bardzo zadowoleni, ciagle świeże powietrze bez otwierania okien i zdecydowanie mniej się w domu kurzy, brudzi
Daję tez namiary na dobrą firmę: ultrawent/pl/ Oferują montaz rekuperacji w Lublinie oraz w Chełmie, powinni Ci zaoferować dobre ceny.

Kamila
Posty: 382
Rejestracja: pn mar 23, 2020 11:02 am

Re: Rekuperacja w domu czy warto

Post autor: Kamila »

Moim zdaniem jak najbardziej warto się zdecydować na montaż rekuperacji w domu. Jest to w końcu bardzo ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie. spory wybór rekuperatorów widziałam ostatnio na stronie internetowej czystyklimat/pl/. Polecam więc się tam rozejrzeć w wolnej chwili :)

kobietki33
Posty: 803
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Rekuperacja w domu czy warto

Post autor: kobietki33 »

Jeżeli interesuje was rekuperator wentylacyjny, to myślę że warto postawić na jakieś sprawdzone firmy . Ja ostatnio słyszałam wiele ciekawych opinii na temat tej firmy ziterm/pl/wentylacja/ więc jeżeli jesteście czymś takim zainteresowani, to koniecznie się do nich zgłoście. Myślę że nie będziecie rozczarowani

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Rekuperacja w domu czy warto

Post autor: nosleep »

Oczywiście, że warto. Rekuperacja poprawia obieg powietrza i zapewnia dobre przewietrzenie domu, przez co między innymi nie powstaje pleśń. Jeśli używacie rekuperatora to pamiętajcie, że bardzo ważne sa filtry do rekuperacji, które trzeba wymieniać regularnie. Zanieczyszczony filtr zmniejsza wydajność rekuperatora i oczywiście nie oczyszcza należycie powietrza.

Awatar użytkownika
Clamor
Posty: 287
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm

Re: Rekuperacja w domu czy warto

Post autor: Clamor »

Witam serdecznie. Czy macie może jakieś doświadczenia z rekuperatorami? Ja właśnie dość pilnie poszukuję czegoś sprawdzonego w tym zakresie tematycznym. Całkiem fajną ofertę wydaje się mieć https://karino.pl/ Co myślicie o tych rekuperatorach? Jesteście w stanie coś doradzić? Z góry wielkie dzięki za porady w tym temacie, na pewno mi się przydadzą.
Papierosy i alkohol słusznie nazywane są używkami, gdyż używają człowieka

ODPOWIEDZ