Długi

jula
Posty: 377
Rejestracja: sob lip 11, 2020 10:40 pm

Długi

Post autor: jula »

Jeśli macie długi i nie wiecie jak sobie z nimi poradzić polecam usługi tej kancelarii upadlosci-kancelaria/pl/ Pomoże wam wyjść z długów. Sama mam długi, które systematycznie spłacam. Myślałam kiedyś o upadłości konsumenckiej ale jestem w dość dobrej sytuacji teraz i mogę samodzielnie spłacać zadłużenie.

maleńka
Posty: 75
Rejestracja: ndz lis 29, 2020 11:34 pm

Re: Długi

Post autor: maleńka »

Czasem się tak zdarza, że mamy długi czy problemy ze spłatą rat kredytu. Sama miałam taki problem, ale na szczęście udało mi się z tego wyjść w miarę rozsądnie. Zdecydowałam się na kredyt konsolidacyjny , który dosłownie był dla mnie ostatnią deską ratunku.

soya
Posty: 191
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:50 pm

Re: Długi

Post autor: soya »

To, prawda... Bywają różne sytuacje, a banki często wykorzystują swoją władzę i próbują w różnorodny sposób zmotywować dłużników do płacenia. Przez długie lata można było obserwować bankowy tytuł wykonawczy , a żeby odzyskać pieniądze od dłużników. Teraz zostały jakiś czas temu wprowadzone zmiany, ale czy wiecie dokładnie jak wszystko wygląda?

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Długi

Post autor: AniaSania »

Najkorzystniejsze ceny można dzisiaj znaleźć w sieci i warto zerknąć także na torebki szkolacalipso/pl/wieczorowa-torebka-z-krysztalkami/

daga
Posty: 206
Rejestracja: pt maja 01, 2020 6:02 pm

Re: Długi

Post autor: daga »

Skoro mamy zobowiązania niespłacone, to nic dziwnego, że spotka nas negatywna decyzja kredytowa doradcakredytowy.augustow/pl/negatywna-decyzja-kredytowa/ . W końcu banki nie lubią pożyczać osobom, które nie płacą swoich zobowiązań. Wiem to sama, z własnego doświadczenia.

cesia
Posty: 18
Rejestracja: pn mar 30, 2020 5:37 pm

Re: Długi

Post autor: cesia »

Nie chciałabym popaść w nie wiadomo jakie długi ale potrzebuję trochę gotówki na bieżące potrzeby. Żeby jednak zdecydować się na kredyt z głową zaczełam szukać informacji jak wziąć go tanio i na co powinnam zwrócić uwagę. No i trafiłam na taki wartościowy artykuł cnurt/pl/jak-tanio-wziac-kredyt-gotowkowy-i-na-co-zwrocic-uwage/ . Radzę, abyście również go przeczytali.

saymyname
Posty: 195
Rejestracja: czw lut 20, 2020 12:51 pm

Re: Długi

Post autor: saymyname »

A jak wygląda rozwód a kredyt hipoteczny ? W szczególności, jak to wszystko się prezentuje, kiedy przykładowo kredyt jest wzięty we frankach? Jakie w tej kwestii mamy prawy? Kto, co otrzymuje? Czy macie jakieś doświadczenie w tej kwestii? Możecie się z nim podzielić?

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Długi

Post autor: kobietki33 »

Jeśli chodzi o problemy z dłużnikami, to od siebie mogę Wam zdecydowanie i śmiało polecić fachowców w tej dziedzinie: solidnewezwanie/pl/ . Nie wiem jak oni to robią, ale po długoletniej batalii oni odzyskali środki w sumie w bardzo szybkim czasie. Już teraz nie pamiętam dokładnie ale była to kwestia maksymalnie kilku miesięcy. Jeżeli macie podobne problemy to nawet się nie zastanawiajcie tylko sprawdźcie sobie ich ofertę, bo jest naprawdę świetna! Dajcie znać, czy ktoś korzystał, jestem ciekaw Waszych opinii.

Perunka
Posty: 146
Rejestracja: pn lut 01, 2021 8:30 am

Re: Długi

Post autor: Perunka »

Często jest tak że nabierze się głupich kredytów i potem raty są przytłaczające. Można na przykład wniosek u tadam-finanse/pl/ wypełnić i uzyskać korzystny kredyt skonsolidowany. I wtedy jest jedna rata a nie kilka i dostosowana do naszych możliwości

Zaklinaska
Posty: 117
Rejestracja: pt sty 29, 2021 11:20 pm

Re: Długi

Post autor: Zaklinaska »

Ważne gdzie sie zadłużamy, ja jestem zwolenniczką tylko brania kredytu w bankach, dodatkowo jak brałam kredyt hipoteczny Warszawa to poszłam wpierw do doradcy finansowego, taki kredyt bierzemy na bardzo długi kres czasu, więc warto dowiedzieć się gdzie dadzą nam najlepsze warunki. A ze taki doradca współpracuje ze wszystkimi bankami to doradzi nam najlepiej.

ODPOWIEDZ