Długi

Draksa1981
Posty: 89
Rejestracja: sob lis 28, 2020 11:02 pm

Re: Długi

Post autor: Draksa1981 »

Osobiście nie znam osoby, która ma mieszkanie, dom i nie ma długów. Większość osób kupuje mieszkania na kredyt. My zdecydowaliśmy się na kredyt pko hipoteczny , mam nadzieję, że to była dobra decyzja i nie będziemy mieli problemu z jego spłatą.

kobietki33
Posty: 799
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:27 am

Re: Długi

Post autor: kobietki33 »

A czy wiecie, za rynku działają specjalne firmy, które pomagają w oddłużaniu swoich klientów? Jedną z takich firm jest Pogromcyegzekucji/pl którzy oferują na swojej stronie wiele przydatnych rozwiązań oraz porad w tym zakresie. Jeżeli nie wiecie np. ile komornik może zabrać z emerytury to tam z pewnością znajdziecie odpowiedź.

haanka
Posty: 227
Rejestracja: pt lut 21, 2020 8:49 am

Re: Długi

Post autor: haanka »

najlepiej jest nie dopuścić do sytuacji gdy te długi się pojawiają. A w tym pomaga odpowiednie zarządzanie finansami osobistymi i kontrola nad tym na co i ile wydajemy. Ja sama na co dzień korzystam z aplikacji Provema. Naprawdę fajna opcja, prosta w użytkowaniu, funkcjonalna.

sorra
Posty: 132
Rejestracja: pn wrz 06, 2021 11:53 pm

Re: Długi

Post autor: sorra »

Ja też jestem w takiej niekorzystnej sytuacji i dlatego sprawdzam sobie kredyty dla zadłużonych . Windykacja to kolejne koszty, a chciałabym zdecydowanie ich uniknąć. Chyba konsolidacja będzie najrozsądniejszym rozwiązaniem

zuzula12
Posty: 1486
Rejestracja: pt lut 26, 2021 10:39 am

Re: Długi

Post autor: zuzula12 »

Uważam, że w przypadku sporów prawnych warto korzystać z pomocy najlepszych, dlatego osobiście mogę Wam zdecydowanie polecić kredyty frankowe . Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.

Aśka
Posty: 351
Rejestracja: wt lis 10, 2020 12:06 pm

Re: Długi

Post autor: Aśka »

Nie wiem czy zaciąganie kolejnego kredytu na długi to taki dobry pomysł... od siebie polecam firmę windykacja BON. Skorzystałam ze skupu wierzytelności na zasadzie zakupu portfela za z góry określoną cenę. Pozbyłam się problemu i bardzo się z tego powodu cieszę, firma oferuje naprawdę uczciwe warunki współpracy i ogromną pomoc.

kendal
Posty: 675
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:09 am

Re: Długi

Post autor: kendal »

Pętla pożyczek i chwilówek to najgorsze co możecie zrobić. Zastanówcie się nad wnioskiem o upadłość konsumencką. Jednakże, takie działania należy robić z pomocą doświadczonego adwokata. I tutaj mogę wam polecić adwokatlewandowska/pl która jest bardzo ceniona w takich sprawach

nosleep
Posty: 268
Rejestracja: wt sty 28, 2020 11:35 am

Re: Długi

Post autor: nosleep »

Niestety zdarza się, że ktoś wpada w spiralę zadłużenia, a do jego drzwi po jakimś czasie puka komornik. Jest to na pewno bardzo stresująca sytuacja i czasem ciężko wyjść samodzielnie z problemów z długami. Jednym z rozwiązań tej sytuacji jest ogłoszenie upadłości konsumenckiej. Na czym to polega dowiecie się ze strony uppercase.pro/ Tu także znajdziecie kontakt do adwokatów, którzy zajmują się pomocą osobom zadłużonym.

magiczna
Posty: 163
Rejestracja: sob lut 20, 2021 8:08 am

Re: Długi

Post autor: magiczna »

Warto się zastanowić, zanim się ogólnie zaczniecie myśleć o jakimś kredycie, ale na razie to sprawdzam coś takiego jak kredyt hipoteczny bez wkładu własnego. Tu kredytykielce/com/kredyt-hipoteczny-bez-wkladu-wlasnego/ macie to opisane. Może to się okazać Waszym fajnym dodatkiem, ale nie do końca możecie się w tym rozeznawać. Podpowiedzi są ważne.

AniaSania
Posty: 259
Rejestracja: pn maja 18, 2020 7:04 pm
Lokalizacja: Lublin

Re: Długi

Post autor: AniaSania »

O edukacji można także sporo poczytać. Na pewno tutaj spradziki.edu/pl/prawa-i-obowiazki-ucznia/ jest ciekawy artykuł o prawach i obowiązkach uczniów. Praktyczne rady się przydadzą.

ODPOWIEDZ